23 vjeçarja e tregon edhe një herë se është si një ‘vullkan’ (Foto)

0

Ajo është një nga modelet më të komentuara në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Është kjo rusja 23 vjeçarja, Anastasia Kvitko e cila gjithmonë lë me gojë hapur ndjekësit e saj.

Linjat e saj trupore janë më së perfekte, ku dhe ajo vet nuk heziton t’i shfaqë në çdo postim që bën, e që shumë prej tyre janë tejet provokuese.

Duke qenë se numëron mbi 8 milionë ndjekës, edhe komentet janë të shumta, në veçanti nga meshkujt.

Në paraqitjen e radhës në Instagram, e veshur me bluzë të bardhë dhe pantallona të zi, ajo ka treguar edhe një herë se është ‘zjarri’ i Instagramit./GazetaBlic