A ju kujtohet si dukej Tuna kur u martua për herën e parë (Foto)

Këngëtarja Tuna Sejdi dje ka kurorëzuar me martesë dashurinë e saj me Patrisin. Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që ajo ka veshur fustanin e nusërisë, shkruan lajmi.net

Tuna ishte e martuar në vitin 2010 me Rilind Reka, djalin e ish Ambasadorit të Maqedonisë në Bashkimin Europian, por, martesa e tyre përfundoi pasi një viti dhe sipas raportimit të medieve, arsyeja pse Tuna dhe Rilindi u ndanë se ata ishin të ndryshëm njëri me tjetrin dhe se krenaria nuk i la të ishin bashkë.

Pas ndarjes, Tuna nuk është se vuajti gjatë, pasi disa vite më vonë deklaroi haptazi lidhjen e dashurisë me reperin Cozman.

Nga kjo lidhje nuk pati zyrtarizime, pasi që çifti u nda disa herë e u ribashkua, për t’i dhënë përfundimisht mbarimin e gjithçkaje para ca muajve.

Comments

comments