Adelina është fryrë shumë, burri ia mban barkun (FOTO)

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, bashkë me bashkëshortin e saj Valin, u kanë uruar fansave Vitin e Ri.

Adelina është duke kaluar peridhë të bukur të shtatzënisë, asaj tashmë i është fryer barku dhe po duket për mrekulli.

Këngëtarja së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

 

Comments

comments