Aksident në aksin Kaçanik-Hani i Elezit (FOTO)

0

Dy vetura janë përplasur në aksin rrugor Kaçanik Hani i Elezit. Një qytetarë ka dërguar fotografi nga aksidenti ku është përfshirë një makinë Golf dhe një makinë tjetër. Aksidenti ka ndodhur pasditen e së premtes dhe ka shkaktuar tollovi në trafikun e zonës.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për numrin e të lënduarve dhe shkaqet e këtij aksidenti

Komentet

komentet