Albi iku tani, e mori tjetra!’ Çfarë bëri Klaudia Pepa, që iu vërsulën fansat…

0

Disa foto të postuara nga i njëjti destinacion të koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha, kanë hedhur dyshimet se mes tyre ka lindur një histori dashurie.

Vetë Nako i ka mohuar thashethemet, por sërish kjo nuk ka bërë që gjithçka të hidhet pas krahëve.

Jashtë këtij ‘zjarri mediatik’ nuk mund të mbetet ish bashkëshortja e tij Klaudia Pepa, e cila edhe pse duket të shikojë karrierën e saj është bërë pjesë si padashur.

Në disa nga postimet e saj ajo mban të shkrojtur inicialin ‘A’.

Menjëherë fansave mendja u shkon tek Albi dhe e kanë thumbuar se ai tashmë i përket një tjetër femre.

Ndërkohë Klaudia është duke realizuar projektin më të ri koreografik. /TetovaSot/