Amiga e Cozman ‘sfidojnë’ Noizyn në këngën e re?! (FOTO)

0

Projekte dhe risi duhet se na presin edhe nga ‘Babastars’.

Reperët kanë punuar tashmë në projekte të cilat do jenë në pak kohë, gati për fansat.

I rradhës duket të jetë bashkëpunimi mes Agon Amigës dhe Cozman. /TetovaSot/