Angelina Jolie më në fund duket e lumtur (Foto)

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie duket se ka lënë anash përjetimet e këqija të deritanishme, pasi ato dukeshin larg mendjes së saj kur ajo doli në një mbrëmje  në Los Angelos.

Jolie, u pa mahnitëse kur nxitoi për një premierë filmi.

Angelina u pa tejet rrezatuese derisa po mbante të veshur një kep të madh madje dukej tejet e lumtur sa që vërehet dhe buzëqeshja e saj të cilën e ofron shumë rrallë! /Indeks Online/

Comments

comments