Arsenal afër transferimit të asit gjerman

Gjiganti londinez prin në garën për të transferuar talentin gjerman, që mbetet pa kontratë në fund të edicionit

Arsenal është afër finalizimit të një marrëveshje me mesfushorin e Schalke, Leon Goretzka, duke e transferuar si lojtar të lirë.

Gjermani do të mbetet pa kontratë në fund të edicionit dhe është i lirë të bisedojë me skuadra potenciale, me Topçinjtë që prijnë. /Klan Kosova/

Comments

comments