Atak në zemër, ndahet papritur nga jeta shefi i njohur i policisë

Është ndarë nga jeta në mënyrë të papritur një ndër drejtuesit më të njohur të Policisë së Tiranës. Bëhet fjalë për kryekomisarin Nikoll Vatnikaj.

Burimet thanë se ai ka pësuar një atak kardiak, duke humbur jetën.

Vatnikaj ka një karrierë të gjatë prej më shumë se 30 vitesh në polici.

Kryesisht ai ka mbajtur detyra të rëndësishme, si shefi i Komisariateve të ndryshme në Tiranë, si dhe detyra të tjera të Policinë e Shtetit.

Comments

comments