Berisha poston foton ‘shkatërruese’ të Ramës në Parlament

Nje foto e kryeministrit Edi Rama eshte shperndare nga deputeti i PD-se, Sali Berisha.

Ish-kryeministri i vendit Sali Beirsha e ka komentuar foton përmes një statusi në Facebook, ku gjatë seancës maratonë të Kuvendit, kryeministri mbylli veshët për të mos dëgjuar kritikat e kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi.

“Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! sb”,- shkruan Berisha në Facebook. 

 

Comments

comments