Big Mama mahnitëse në setin e fundit fotografik (Foto)

0
7

Big Mama e cila njihet si nje kengetare dhe moderatore koheve te fundit eshte dobesuar shum dhe ka formuar nje trup te cilin cdo vajze do e kishte lakmi.

Ajo vjen me nje set fotografik te bere nga stilisti njohur Armend Ramadani.

 

Comments

comments