Bleona i kërkon publikisht këngëtarit ta marrë në telefon (Foto)

0
605

Albert Stanaj këngëtari me origjinë shqiptare, i cili jeton në SHBA është duke fituar çdo ditë e më shumë famë.

Mesa duket ai gëzon edhe dashamirësinë dhe respektin e kolegëve  të tij. Në prej tyre është edhe këngëtarja Bleona Qereti, e cila në një foto të postuar nga këngëtari ka shkruar: “Zemër më telefono, po të nis numrin tim në Instagram.”

Nuk dihet përse këngëtarja ka zgjedhur këtë rrugë për të komunikuar me këngëtarin, duke e bërë publike kërkesën e saj./Gazeta Express/

 

Comments

comments