BMW M4 me plot elegancë dhe shkëlqim (Foto)

0
3

Gjithnjë e më shumë po interesohen kompanitë e ndryshme për të modifikuar BMW M4, dhe ky model që po e prezantojmë vërtetë është një model me plot elegancë dhe shkëlqim.

Para se gjithash, ky model i modifikuar tërheqë vëmendjen me eksterierin e tij me ngjyrë të zezë mat dhe maskën e përparme të zezë, aerodinamikën komplet nga fibra të karbonit (spoiler i përparmë, pragjet, difuzer i pasmë, etj.), amortizatorët e modifikuar, si dhe me set të ri të rrotave HRE Wheels, transmeton Koha.net.

Fjala është për rrotat Ringbrothers G-Code me diametër prej 20-inç dhe me ngjyrë të zezë Satin, dimensionet e të cilave janë: 20 x 8.5 të përparme dhe 20 x 10.5 të pasme.

Në këtë njoftim të shkurtër, nuk ka informacione në lidhje me përforcimin e motorit 3.0-litër me gjashtë cilindra.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/auto-tech/bmw-m4-me-plot-elegance-dhe-shkelqim-foto-432890/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Comments

comments