Bora mbuloi Sarajevën (FOTO)

Dimri në Ballkan ende nuk ka përfunduar. Sonte bie borë në Sarajevë, Bosnjë dhe Hercegovinë.

Pas borës që ka ra në vise maore, sipas raporteve të mediave lokake, borë bie edhe në Sarajevë, transmeton TetovaSot

Në kryeqytetin e BeH sot pasdite ka filluar të bjerë shi, e cila pas orës 20 kaloi në dëborë.Sipas sinpoktikanëve dobërë ka edhe Bjelashnicë.

Nesër pritet mot me re dhe me reshje të mëdha të borës në mëngjes dhe natën./TetovaSot/

Comments

comments