Capital T ft 2Po2 sjellin këngën ‘Ulu’, një goditje për reperët rivalë (VIDEO)

0
5

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës.

Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve, që ka publikuar në llogarinë e tij në Instastory.

“Ulu”, titullohet kënga më e re nga dyshja e njohur. Teksi dhe melodia janë realizuar nga vetë reperët.

Kjo është një këngë pak më “gangsta” e reperëve, nëpërmjet të cilës Capital T dhe 2PO2 thumbojnë për rivalët e tyre, ose më saktë mund të konsiderohet një goditje pikërisht për këta të fundit.

Comments

comments