20.4 C
Macedonia
E hënë, Shtator 25, 2017

Mërgimtari si e mashtroi 19 vjeçaren dhe e la kërkund

Eksperiencat e para seksuale shpesh shndërrohen ose përjetohen si tragjedi nga vajzat. Një e re nga Lezha ka rrëfyer për “ShkodraNews” se si humbja e...

Fli në mes të New York, shkruan “The New York Times” (FOTO)

Gazeta prestigjioze "The New York Times", i ka dhënë hapësirë një restuaranti në Bronx, që sikurse që ka emërtimin "Tradita", po ashtu në këtë...

Itali: Vdes njëvjeçarja shqiptare, u sulmua nga qentë e racës Pit Bull

Një vajzë e mitur, njëvjeçare e cila i takon një familjeje shqiptare që jeton në Itali, humbi jetën pasi u sulmua nga dy qen...

Shtetasi i Maqedonisë shkakton panik në Mynih të Gjermanisë

Mobilizim i madh i forcave policore gjermane në Mynih gjatë pasdites të së premtes: Një valixhe e lënë anash ka shkaktuar alarm të madh...

Çka po hjek mërgimtari që erdhi nga Zvicra për të investuar, sherri me “kojshitë”?!...

Në Emisionin “Drejtësia në Kosovë” të transmetuar të premten, u shfaq hulumtimi rreth pengesave që po i bëhen një investitori të shkojë në pronën...

Diaspora e Zvicrës meDokin. Komuna e Zhelinës hap dyert mërgimtarëve për investime (FOTO)

Kryetari aktual dhe njëherit kandidat për kryetar komune në Zhelinë. Fatmir Izairi sot ka qëndruar në Zvicër ku ka bashkëbiseduar me mërgimtarët që jetojnë...

Austri: Shqiptari udhëtonte pa e ditur me automjet të grabitur

Një shtetas shqiptar gjatë një kontrolli policor është paraqitur me një automjet të vjedhur në Itali, shkruan regionnews.at. Ngjarja ka ndodhur në Burgenland (magjistralja A6) dhe...

Berlin: Tragjedi në diskotekën e shqiptarëve dhe rusëve, një i vdekur dhe katër të...

Breshëri armësh përpara diskotekës në Neu-Hohenschönhausen (Berlin): ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm ku mbeti i vrarë një person dhe katër të tjerë u...

Arrestohet shqiptari i njohur si ‘zotëria i kokainës’, shiste qindra doza në muaj

Një shqiptar, i cilësuar si “zotëria i kokainës” në zonën e Bergamos në Itali, është arrestuar nga karabinierët. Shqiptari 26-vjeçar, rezident në Romano, shiste...

‘Biznesmeni’ shqiptar shkon deri në Marok për tu martuar, përfundon 4 vite në qeli

Shqiptarët vijojnë ende të bëjnë ‘histori’ sa i përket prostitucionit, e për të pasur sa më shumë të ardhura nga kjo veprimtari e jashtëligjshme...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!