Si të kuptoni që një femër ka nevojë për seks? Shenjat që zbulojnë sekretin

Një një lidhje në çift seksi ka prioritet. Rezultati i një jete aktive seksuale është një bashkëjetesë e lumtur. Edhe në qoftë se kemi kaluar...

Ja kush është pozicioni i preferuar i meshkujve në seks

“Men’s Health” kanë kryer një anketim me mbi 800 meshkuj, ku kanë treguar se cili është pozicioni i tyre i preferuar gjatë seksit. Pozicioni i...

Upss, prezantuesja harron që ka tavolinë prej xhami, hap këmbët më shumë se ç’duhet

Gazetarja televizive italiane në TG 5, ishe ulur para një tavoline qelqi dhe këtë fakt e kishte harruar krejtësisht. Po të ishte e vetëdijshme se...

“Kujdes nga shefja k**** se unë”… E shkuara e errët e këngëtares shqiptare

Fabjana Hoxha, rreth 24-vjeçe, një shqiptare nga Durrësi, u bë e njohur për publikun vendas, disa ditë para Vitit të Ri 2018. Ajo ishte e...

Rrëfehet pukjania: Burrin tim nuk i ‘punon më’, por unë dua …

Një histori tronditëse është kjo e rrëfyer nga një grua, e cila dëshiron një fëmijë, por bashkëshorti i saj ka probleme. Kjo është historia...

Fiton llotarinë marramëndëse 24 milion paund, ky është reagimi shpërthyes i taksistit (VIDEO)

Ky është momenti kur një shofer taksie dhe familja e tij shpërtheu në gëzim pasi dëgjoi se kishte fituar 24 milionë paund në lotari. Amo...

Video/ Grushta, shqelma e shkulje flokësh… femrat lënë nam në mes të rrugës

Një video amatore që është duke qarkulluar në internet, shfaq momentin kur tri femra ia shkulin flokët njëra-tjetrës dhe vazhdimisht shkëmbejnë grushta e shqelma...

Historia erotike/ Rrëfehet kuksiania: Atë që më bëri burri natën e Vitit të Ri,...

Një grua ka kaluar një eksperiencë shokuese natën kur trokiti viti i ri 2018. Ajo tashmë dyshon se bashkëshorti e tradhton dhe historia është...

Aftësitë seksuale të grave që çmendin meshkujt

Ka femra që janë të shkëlqyeshme në shtrat, por ka edhe mbretëresha të seksit – gra që në mëngë kanë një mori trikash vrasëse...

Gruaja obeze humbi 50 kg pasi hoqi dorë nga diçka që konsumohet shumë nga...

Nëna e tre fëmijëve, e cila e kishte zakon të konsumonte rreth 15 filxhanë kafeje në ditë, rrëfen se arriti të humbte rreth 50...