Ish e dashura e Maradonës : Seksit oral me të i vë notën 8

Veronica Ojeda, ish-i (e dashura) e Diego Armando Maradonës, legjendës së futbollit, ka pohuar: “Ai ka qenë partneri më i mirë që kam pasur nga...

‘O ti q* r***t në kohën e lirë’, aktorja zbulon se burri e tradhëton...

Kjo kamera e fshehtë që i është bere prezantueses se emisionit “Mos i fol shoferit” Rudina Dembacaj, një nga aktoret e njohura shqiptare të humorit...

Gent Zenelaj rrëfen momentin më të vështirë të 2017, ja çfarë i ka ndodhur

Moderatori i “Stop”  Gent Zenelaj rrëfeu në Thumb se viti 2017 ka qenë i suksesshëm për të por siç ka patur momente të bukura...

“Kapa babanë duke bërë seks me të dashurën time, tani ai…”

Një histori të trishtë dashurie ka përjetuare një djalë i ri, i cili ka vendosur më pas ta ndajë me psikologen e ‘The Sun’. Pas...

Historia tronditëse: “U dashurova dhe pres fëmijë prej saj por, zbulova se e kam…”

Dy të rinj të cilët u dashuruan marrëzisht me njëri-tjetrin dhe janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, zbuluan një të vërtetë...

Ky trend i pazakontë në shtrat po i lë gratë të ndihen shumë të...

Dëshironi të ndriçoni jetën tuaj seksuale? Mund të duhet të vendosni ndonjë punë para se të merrni ndonjë veprim. Burrat që duan më shumë veprim...

Gjërat që burrat nuk mund t’iu rezistojnë te gratë

Nga tiparet fizike e deri te personaliteti, gratë kanë përbërësisht që bëjnë që burrat t’iu shkojnë pas. Është një numër i pafund i gjërave që...

Pesë gjërat që duhet t’i bëni në ditën e parë të vitit të ri

Kanë kaluar disa orë në këtë vit të ri. Me ndërrimin e motmoteve, janë pesë gjëra që duhet t'i bëni me veten tuaj. Thuani vetes...

Do të vijë një person i cili është nga banorët e Parajsës

Një ditë, teksa profeti Muhamed a.s ishte duke biseduar ulur me shokët e tij, e ndërpret bisedën dhe u thotë: ”Pas pak, do të...

Ja çfarë ndodh me njerëzit që masturbohen shpesh…

Masturbimi është një prej gjërave më normale në botë dhe është e kotë që të shtiremi se nuk e bëjmë. Por ekziston një “manual...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!