E thotë shkenca, ja si e pastron trupin mbajtja e Ramazanit

Fituesi i Nobelit, japonezi Joshinori Ohsumi tregon se si pastrohet trupi nga qelizat e panevojshme gjatë Ramazanit. Shkencëtari japonez Joshinori Ohsumi, ka zbuluar programin...

Moderatorja shqiptare “ndalon dasmën” dhe ikën…/FOTO

Ditën e djeshme Roza Lati tërhoqi vëmendjen e mediave pasi në disa postime u shfaq e veshur me të bardha. Moderatorja është duke përgatitur...

I dashuri i publikoi videon intime, ajo i pret organet gjenitale me gërshërë

Brenda Barattini qëndron në burg që prej nëntorit të vitit që lam pas. Ajo i preu me gërshërë të dashurit të saj organin gjenital....

Të gjithë besuan që Rexhën e mbyti kali por ky është versioni i nënës...

Shumëkush prej nesh është rritur me këngën e Rexhës dhe sa herë e ka dëgjuar këtë ka ndier edhe dhembje për atë ngjarje që...

Më të mirët në shtrat, sipas shenjës së horoskopit

Dashi Burrat Dash jane shume “aktive”: nuk duhet pritur shume per t’i ndezur seksualisht! Deshira e tyre eshte qe te kenaqin femren: te mos e bejne...

Kjo është video e parë në Youtube e ngarkuar 13 vjet më parë

Më 23 prill 2005, videoja e parë u ngarkua në Youtube . Klip i 18 sekondash tregon bashkëthemeluesin e platformës video Jawed Karim në kopshtin...

Kjo është “Porta e ferrit” në qendër të shkretëtirës ku zjarri nuk është ndalur...

Në qendër të shkretëtirës së Karakumit në Turkmenistan gjendet krateri i gazit Darvaza me diametër prej 60 metrash dhe një thellësi prej 20 metrash,...

Çfarë do të bënit nëse do gjenit 100 euro në kutinë e një lypësi?...

Nëse do të gjenit 100 euro, a do t’i merrnit? Edhe tek një lypës që po fle në rrugë? Ky është eksperimenti më i ri...

Kuzhinieri e teproi me zjarr dhe aktivizoi alarmin, uji lagu të gjithë klientët e...

Klientët e një restoranti japonez, kanë mbetur të lagur si pasojë e zjarrit të tepër që e ndezi kuzhinieri. Derisa po përgatiste në grill, ai...

Pozoi me familjarët e miqtë, gruaja habitet me dorën e shfaqur në imazh –...

Një nënë e cila pretendon se dora që ishte “shfaqur” në imazhin e familjes së saj, ishte “tregues” se burri që ishte afër dorës...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!