Zbulohet antibiotiku që vret super bakterin

Dy lloje të kërpudhave kundër të cilave super bakteret kanë asnjë shans janë zbuluar në një minierë toksike në shtetin federal amerikan Montana, dhe...

Dy të rinj e nxorën trupin e tij nga deti në Durrës, zbulohet identiteti...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë paradite në plazhin e Golemit në Durrës, ku një burrë i moshuar është nxjerrë i pajetë nga...

Policia shqiptare: Në rast se i tërhiqni paratë në bankomat natën, rrezikoni jetën/FOTO

Nese keni per te terhequr para nga bankomati, mos e beni kete gjate mbremjeve, apo kur ne rruge nuk ka levizje, ne menyre qe...

Kelmendi flet për deklaratat e imamit që kërkoi nga hoxhallarët të mos e varrosin...

Kryetari i partisë Fjala, Gëzim Kelmendi, është distancuar nga deklaratat e anëtarit të partisë së tij, Bedri Bytyçi, i cili u bëri thirrje hoxhollarëve...

Nuk ndalet Ngjela: Kjo do të jetë kënga që do të dëgjojnë shqiptarët kudo...

Avokati Spartak Ngjela nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’ thotë se pas 28 qershorit dhe “fshirjes së bastardëve që po drejtojnë Shqipërinë”, kënga që do...

Sokoli: Me dështimet e Messit nga penalltitë, duhet të merren psikologët/VIDEO

Trajneri i njohur Bylbyl Sokoli ka komentuar barazimin 1-1 të Argjentinës ndaj Islandës dhe humbjen e penalltisë nga ana e Lionel Messit. Në kuadër të...

Komentatori i Televizionit Shqiptar thotë se është me Serbinë edhe kundër shqiptarëve të Zvicrës

Komentatori i TVSH’së, Konstandin Grillo, i cili u komentua shumë për deklaratë e tij se është tifoz i kombëtares së Serbisë në Kampionatin Botëror...

“Turisti idiot”, tenton të luajë me luanin por ja çfarë i ndodh…

Një turist u përball me frikën më të madhe të jetës së tij teksa u përpoq që të godiste një luan nga dritarja e...

Tifozët shqiptarë e masakrojnë komentatorin e TVSH-së që tha se është tifoz i Serbisë...

Tifozët shqiptarë janë shprehur kundër Konstandin Grillos duke e fyer në rrjetet sociale pasi tha: “Jam tifoz i Serbisë”. Ndoshta askujt nuk i ka shkuar...

Dy vendet e vetme në botë që Bajramin e festojnë nesër

15 qershori shënon ditën e parë të Fitër Bajramit e bota myslimane përgatitet për kremtime. Mijëra besimtarëve iu drejtuan këtë mëngjes xhamive në Emiratet...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!