Florida, aligatori iu futet në pishinën e shtëpisë (Video)

Policia e Floridës ka postuar foto dhe video të një aligatori 3.3 metra, i cili kishte hyrë në pishinën e një familje. Në video...

‘Nëse shpërthen lufta e re botërore, ikja në Mars është shpëtimi ynë i vetëm...

Marsi është një mjedis i ashpër. Do të jetë e vështirë dhe e rrezikshme, është një shans i madh që ju do të vdisni...

Gjithmonë e gjenin duke shëtitur, zbulohet mënyra se si kali ikte prej stallës (Video)

Heidi Lewrence është pronarja e një ferme në Pennsylvania të Shteteve të Bashkuara, ku kishte ankesa të shpeshta për kalin e quajtur Colby. Këtë të...

Habitet me dushin e hotelit, hidhte ujë në formën më të pazakontë (Video)

Mike McKee ka qenë në një hotel në Xi të Kinës, ku dushi hidhte ujin nga pjesa e sipërme, direkt e në dritën e...

Mësuesi holandez që shpëtoi mbi 600 fëmijë hebrenj, shuhet në moshën 107-vjeçare

Një mësues holandez, i cili ka shpëtuar më shumë se 600 fëmijë hebrenj nga nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, u shua në moshën...

A gjuan femra tjera Sinan Hoxha: Jam burrë i martuar, por nuk jam i...

Këngëtari i njohur i muzikës turbo-folke, Sinan Hoxha i dha fund beqarisë duke u martuar me Andrra Destanin, një bukuroshe nga Kosova që është...

Në këtë vend në Maqedoni ka 20 tonë arri me vlerë prej 150 milionë...

Maqedonia si një shtet që është me plot mistere dhe legjenda për të cilat po diskutohet. Mali Kozuv është një nga vendet ku ka shumë...

Si jeton kryeministri? Brenda vilës së Edi Ramës (FOTO)

Konsiderohet shpesh si bunkieri i Edi Ramës, por të gjithë jemi kurioz të shohim si jetohet brenda vilës së Kryeministrit shqiptar në Surrel. Dukë përshkruar...

Fëmijës i bënin ‘tatuazh’ në gjoks, derisa prindërit qëndronin pranë (Video, +16)

Ky është momenti i pazakontë, kur një fëmije i bëjnë atë që duket si tatuazh, teksa të rriturit që besojnë të jenë prindër e...

Ja çfarë ndodh nëse prisni thonjtë natën

Njerëzit që në lashtësi kanë nisur të besojnë në ngjarje që duke mos ditur t’i japin shpjegim, këtë të fundit e kanë gjetur në...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!