Kjo vajzë e vogël është një snajperiste e pabesueshme

Një video e publikuar në Facebook nga Daily Mail, shfaq një vajzë të vogël duke gjuajtur me snajper. Vajza e vogël doli për të gjuajtur...

11 gjërat që mund t’i bëni me Coca-Cola dhe që mund të t’ua ndryshojnë...

Coca-Cola për herë të parë është prezantuar në vitin 1886, sipas ueb faqes së tyre, dhe ishte krijuar për të qenë si një alternativë...

Shikoni pamjet si shqiponja sulmon vajzën 8 vjeçare (VIDEO)

Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë 8-vjeçare u sulmua nga një shqiponjë e artë, pasi zogu grabitqar e ngatërroi me gjahun e...

Tagg shokun që i ndron shpejtësit si ky tipi (VIDEO)

Udhëtarët që ishin në autobusin e aksidentuar në Serbi, që po udhëtonte nga Salzburgu në Prishtinë, e akuzojnë shoferin e kompanisë “Zhitia Tursit” se...

I bëri krenar kur e bëri shqiponjën, por ja çka i bën fansat Erës...

Vendim i drejtë? Të gjithë u mahnitëm nga interpretimi i saj në “Luzhniki” të Rusisë, por kulmi i performancës së Era Istrefit, ishte shqiponja që...

Publikohet një fotografi e rrallë e Sabri Fejzullahut me ish presidentin e Jugosllavisë

Është publikuar një foto e vitit 1979, ku shihen artistët e Kosovës në takim me ish presidentin e Jugosllavisë, Josip Broz Titon në Hotelin...

Zbulohet vendi më i ftohtë në Tokë, temperaturat arrijnë deri në minus 97 gradë...

Shkencëtarët kanë zbuluar vendin më të ftohtë në Tokë. Temperaturat ekstreme të ulëta prej minus 97 gradë celsius, janë regjistruar në një pllakë të...

Ndodh në Zvicër, këmbana e kishës zëvendësohet me zilen e Iphone

Zilet e telefonit celular kanë zëvendësuar përkohësisht zërin e këmbanave, ndërsa puna rinovuese zhvillohet në një kishë në Luzern, Zvicër. Kisha Katolike e qytetit vendosi...

Truku çudibërës që i mban lulet të freskëta deri në 10 ditë

Ka një truk fantastik që i mban lulet të freskëta si ditën që ua kanë dhuruar. Çelësi për t’i bërë të zgjasin më shumë...

Turisti u kafshua keq nga një majmun, me të cilin bëri fotografi (Video)

Gjatë vizitës në një rezervat në Ubud të Balit, një turist ka bërë fotografi me një majmun të vogël, por më pas është kafshuar...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!