Arratiset nga policia zvicerane me brekë, por me 165 km/h

Ishte një ndjekje që përfundoi me një arrestim si në filma aksion, në mes të autostradës A1 në Lenzburg. Në një natë të premte,...

10 mënyra për ta ndihmuar fëmijën në mësim

Lexoni ato më poshtë: 1. Tregoni interesim të sinqertë për atë që është duke mësuar fëmija juaj. 2. Mbani qëndrim pozitiv ndaj aftësive të fëmijës, besoni...

Pse myslimanët nuk e hanë mishin e derrit? -Ja 15 arsyet

Fakti se konsumimi i mishit të derrit është i ndaluar në Islam tashmë dihet, por pikat e mëposhtme shpjegojnë arsyet dhe aspektet e këtij...

Ja si jetohet në Bosnjë

Akoma ky vend ta kujton luftën – në shumë ndërtesa shihen vrimat e plumbave edhe 20 vjet pas saj. Njerëzit tani duket se janë të...

Talenti shqiptar i Bajernit merr vendimin/Ja cilën kombëtare do të përfaqësojë

Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës, së fundmi ishin vënë në ndjekje të talentit shqiptar të Bajernit, Meritan Shabani. Por mesa duket se...

Kush është bashkëshortja e Khabib që s’shfaqet kurrë në publik?

Pas triumfit ndaj Conor McGregor në kafazin e UFC, Khabib Nurmagomedov fitoi vëmendjen e të gjithë botës. Video të tij duke u stërvitje publikohen pa...

Ja se si kërcejnë një grup i amerikanëve vallen shqiptare!

Një grup i të rinjëve amerikan kane shprehur dëshirë dhe dashurinë e tyre ndaj popullit shqiptarë dhe kulturës shqipe Ata në një video realizuar me...

Truku fantastik për t’i mbajtur lulet e freskëta deri në 10 ditë!

I dashuri juaj i zemrës ju ka dhuruar një tufë me trëndafila dhe ju dëshironi t’i mbani sa më gjatë? Ka një truk fantastik...

Ky është rreziku nëse shikoni porno nga telefoni

Për të gjithë ju që keni parë porno në telefonin tuaj kemi lajme jo të mira. Kjo sepse smartfoni juaj mund të infektohet me...

Ka politikanë e biznesmenë shqiptarë gay dhe nuk e pranojnë, ja kush e thotë?!

Mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë” ka qenë i ftuar biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, i cili e ka pranuar publikisht se...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!