23.6 C
Macedonia
E enjte, Shtator 14, 2017

E qëllon prostitutën me thikë, për ta “pastruar” nga mëkatet (Video)

Një mashkull që pretendon të jetë “i dërguar i Zotit”, e ka plaçkitur dhe qëlluar me thikë një prostitutë. Video dramatike që është regjistruar në...

Turqi, Të shtëna me armë pranë pallatit Dolmabahce në Stamboll

Të shtëna me armë në Stamboll pranë Pallatit Dolmabahce, një prej atraksioneve turistike më të populluara të qytetit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:00 dhe...

Raporti, Jemen, 400 fëmijë janë vrarë, 600 janë plagosur gjatë konfliktit

Të paktën 400 fëmijë janë vrarë në Jemen që prej marsit të këtij viti. Kjo shifër alarmante zbulohet nga raporti I UNICEF, që nënvizon...

ISIS masakron arkeologun e famshëm të Palmirës. Mesazh popullit turk të ngrihet kundër Erdoganit

I prenë kokën, në qytetin të cilit i kishte kushtuar jetën; trupin e tij e varën në njërën prej kolonave antike, që kishte ruajtur...

Turqi, vriten 12 ushtarë nga sulmet e kurdëve. 7 të tjerë të plagosur

Turqia është tronditur këtë të mërkurë edhe nga dy sulme të tjera me bombë, njëra në provincën juglindore të Siirtit. Si pasojë e shpërthimit...

Dënimi historik në Meksikë, 31 vite burg për ushtarin

Një ushtar është dënuar me burg të martën në Meksikë në lidhje me zhdukjen e një civili në veri të vendit. Ky është cilësuar si...

Putini ‘zhduket’ në detin e Zi (FOTO)

Vladimir Putin sot është ‘zhdukur’ në det. Por jo në mënyrë siç e kanë pritur shumë njerëz në botë e sidomos Perindimorët dhe ukrainasit. Ai...

Gjendet pa shenja jete vajza e biznesmenit gjerman, u rrëmbye për 1 milion euro

Anneli- Marie R, la shtëpinë e saj të shtunën në orën 7:30, për të dalur e mos u kthyer më. Ajo doli në sheti me...

Turqi, Video e ISIS: Thirrje turqve të rrëzojnë “djallin” Erdogan

Shteti Islamik, përmes një video të postuar në rrjetet sociale, i bën thirrje njerëzve të saj, luftëtarëve të saj turkë të bashkohen për të...

Obama: Ja plani im pasi të largohem nga Shtëpia e Bardhë

Presidenti aktual i SHBA-ve, Barack Obama nuk e ka ndërmend ta kalojë duke pushuar periudhën post-presidenciale. Një bibliotekë presidenciale e hapur për të gjithë, me...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!