Vdes një ish-luftëtar i UÇK-së

Sot ka vdekur ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jeton Kuçi. Ai kishte qenë i angazhuar për çështjen kombëtare që nga viti 1990. Lajmin e...

Haradinaj pritet t’i bëj një kërkesë Zaevit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, i shoqëruar nga ministri i Punëve të Brendshme, Bejtë Gashi, dhe u.d. i drejtorit të përgjithshëm të Policisë, Naim...

Ekskluzive: Gjurmët e njërit prej policëve të zhdukur! (Pamje e rëndë +18)

Indeksonline ka siguruar fotografinë e njërit prej pjesëtarëve të Policisë së Kosovës nga aksidenti i rëndë që ndodhi në orët e vona të mbrëmjes...

Dy policët kosovarë po kërkohen edhe në Maqedoni

Po vazhdon kërkimi i dy policëve të aksidentuar mbrëmë në rrugën Hani i Elezit-Kaçanik, ku vetura e tyre ka rënë në lumin Lepenc. Ata janë...

Kosova e Shqipëria duhet ta marrin seriozisht rrezikun e ndikimit rus dhe turk

Eksperti i Politikës së Jashtme, David Phillips thotë se rreziku që paraqet ndikimi i Rusisë dhe Turqisë në Ballkan është real. Udhëheqësit e vendeve...

Mjeku i zhdukur i UÇK-së, djali flet për fatin e tij

Gentrit Shala që nga mosha tre vjeçare nuk e ka parë kurrë babain e tij, doktor Hafir Shalën. Doktor Shala që njihet si një...

Rinisin kërkimet për gjetjen e policëve të zhdukur në lumin Lepenc

Kanë rinisur kërkimet për gjetjen e dy policëve që kanë rënë me veturë në lumin Lepenc. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësi i Policisë...

Haradinaj i pikëlluar për zhdukjen e dy policëve në lumin Lepenc

Mbrëmë rreth orës 21:00 një veturë e Policisë ka rënë në lumin Lepenc. Dy policët që ishin brenda veturës ende nuk janë gjetur. Kërkimet për...

Këta janë dy policët që ranë mbrëmë me veturë në lumin Lepenc afër Kaçanikut...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë në magjistralën Kaçanik-Hani i Elezit, ku një veturë e policisë me dy pjesëtarë ka rënë në lumin...

Zhduken dy policë të Kosovës pasi vetura bie në lumin Lepenc/FOTO

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy policë kanë rënë në rrjedhën e lumit Lepenc në mbrëmjen e së shtunës. Zëdhënësi i Policisë së Kosovës...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!