11 C
Macedonia
E enjte, Dhjetor 7, 2017

Emin Azemi: Shqiptarët me elitë të kontaminuar politike dhe klientelizëm

Analisti dhe publicisti Emin Azemi ka komentuar për INA mospraninë e partive shqiptare në bisedimet për zgjidhjen e krizës politike që kanë nisur sot...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!