wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Gazeta gjermane: Shqipëria drejt krizës së thellë, opozita nuk pranoi lëshimet e mazhorancës

Gazeta e njohur gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung” i ka kushtuar vëmendje zhvillimeve të fundit në Shqipëri, duke theksuar se në këtë vend po shpërsohet...

Manjani: Kërkohet dorëheqja e Ramës, dorëhiqen kryepleqtë. Punë rojesh

Ylli Manjani si çdo ditë vazhdon të jetë protagonistë në rrjetet sociale, duke siluruar kryeministrin e vendit Edi Rama. Pas lajmit se 11 kryepleqë në...

Opozita e refuzoi Metën në takimin me partitë parlamentare

Në përfundim të takimit të thirrur prej tij, por ku munguan përfaqësuesit e opozitës, kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta ka deklaruar se...

Berisha paralajmëron Ramën: Nëse do përdorësh armët ndaj nesh, bëhu gati!

“Nëse Edi Rama do të përdorë armët ndaj opozitës të bëhet gati.” Kështu është shprehur ish kryeministri, Sali Berisha në ‘Tonight Ilva Tare”, teksa u...

Rama miting në Korçë, Berisha i publikon pamje kompromentuese (Video)

Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme zhvilloi një takim me të rinjtë që votojnë për herë të parë në qarkun e Korçës. Por ndërsa Rama...

Berisha “sulmon” ministrin gjerman Gabriel: Foli si socialist në krah të Ramës

Duke folur për krizën politike në Shqipëri dhe deklaratat e ndërkombëtarëve ish-kryeministri Berisha tha se ministri gjerman, njëherësh zëvendës i Angela Merkel foli si...

Zbulohet kush mbërriti dje me urgjencë në Tiranë, takoi Ramën 1 orë para McAllisterit...

Ish-kryeministri britanik, Toni Bler, i njohur si këshilltar i kryeministrit Rama ishte ditën e djeshme në Tiranë. Burime nga “Panorama” në Kryeministri thonë se Bler...

Ilir Meta niset me urgjencë drejt Presidencës

Kryetari i Parlamentit Ilir Meta ka shkuar me urgjencë drejt Presidencës mbrëmjen e sotme për t’u takuar me kreun e shtetit Bujar Nishani. Takimi i...

Berisha, Meta e Gruevski pas konspiracionit të financuar nga rusët kundër Ramës e shqiptarëve...

Nuk është aq e thjeshtë situata e paraqitur dje nga mediat, ku tregonte se si ishin takuar me njerëzit e ish-kryeministrit maqedonas Gruevski, Damir...

Pokeri i spiunëve në Shkup dhe ridalja në skenë e Damir Fazlliçit: ja “rastësitë”...

Ditët e fundit Ballkani po zien me ngjarje dhe trazira, por edhe paralajmërime të forta se mund të ndodhin gjëra të frikshme. Një nga ato...