wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Skenar për destabilizimin e Shqipërisë, të involvuar shërbime nga tre shtete fqinje, ja plani?!

Burime konfidenciale i than TCH se shërbimet partnere kanë një shqetësim në rritje lidhur me të dhëna të besueshme se të paktën dy shtete...

Si kalohet nafta kontrabandë nga Maqedonia në Shqipëri

Fiks Fare ka denoncuar sot futjen e naftës kontrabandë nga Maqedonia. Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përballuar çmimin e lartë të naftës...

Pasi dështoi Kosova, tani Shqipëria e merr në mbrojtje Ramushin?!

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i dha sot shtetësinë shqiptare Ramush Haradinajt, ish-kryeministër i Kosovës dhe kryetar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, dhe...

Bashkimi i shqiptarëve frenon politikën ruse

Po cila është në fakt politika e re e Perëndimit në Ballkanin Perëndimor? Kjo është politika e ngritjes dhe bashkimit të shqiptarëve që jetojnë...

Gazeta zvicerane: Rama po flirton me nacionalizëm shqiptaromadh në funksion të zgjedhjeve

Gazeta zvicerane “Neue Zurucher Zeitung”, ka trajtuar deklaratat e Edi Ramës dhe Hashim Thaçit, në një tekst me titull “Vizioni shqiptaromadh”, transmeton Gazeta “Lajm”. “Flirti...

Këngë dhe thirrje “Rama ik!” Ja çfarë po ndodh me protestën e opozitës (Foto-Video)

Protesta e opozitës ka nisur prej disa minutash nën thirrjet e qindra qytetarëve që kërkojnë largimin e Kryeministrit Edi Rama. Në të gjtiha pikat e...

Paralajmërimi i Nokës: Rama tërhiqu! Përndryshe…

Deputeti i PD-së Flamur Noka do të drejtojë protestën e opozitës pranë Shkollës Teknologjike në Tiranë, teksa është shprehur se tubimi do të jetë...

LAJMI I FUNDIT/ Plagosje në Durrës

Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 09:30, në lagjen Nr. 16 Durrës. A.L. 18 vjeç  dhe K.A. 17 vjeç, janë...

‘Kush ndërkombëtar mafjoz s’ju lë të bëni Shqipërinë?’, si përgjigjet Rama

Kryeministri Edi Rama ka qenë shumë aktiv dhe nuk ka ngurruar t’u japë përgjigje komentuesve të shumtë që i drejtohen qoftë me pyetje, qofte...

Policia e Shtetit asistencë nga ekspertët e huaj për menaxhimin e protestës së PD-së

Policia e Shtetit do të jetë e gjitha në këmbë ditën e sotme, për të menaxhuar bllokimin e akseve rrugore që do të bëhet...