wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Historia tragjike e një martese shqiptare me shkuesi, nusja përballet LIVE me ish-vjehrrën

Një javë më parë një nënë 67-vjeçare me lot në sy kërkonte që nusja e djalit, Xhulia, të kthehej për të marrë nipin 6...

Basha: Serbia me tone destabilizuese. Shqipëria të bëjë më shumë se deklarata në Facebook

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dënuar me ashpërsi sot, sjelljen destabilizuese të Serbisë jo vetëm ndaj Kosovësm, por ndaj gjithë rajonit: "Në...

Tiranë, plagoset me armë një 22-vjeçar

Një djalë 22 vjeç është plagosur me armë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në orën 21:00, në Kinostudio, në rrugën "Aleksandër Moisi". I plagosuri...

Pasuria 1.1 miliardëshe, deputeti ish-gazetar Alfred Peza vihet nën hetim

Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive e Konfliktit të Interesave, fillon kontrollin e plotë dhe hetimin administrativ për deklaratat e interesave...

Kamera e përgjime ndaj komjuterave e telefonave, edhe brenda në banesat e qytetarëve

Shqiptarët do të jenë më të përgjuar se herët e tjera madje dhe brenda shtëpive me kamera. Projektligji i ri i paraqitur në Kuvend,...

Kush është 32-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë dhe precedenti ‘i çuditshëm’ i vendngjarjes

Refit Toro quhet personi që u ekzekutuar pasditen e sotme ndërsa udhëtonte drejt Skelës në Vlorë. Ngjarja tronditi Vlorën dhe shkaktoi jo pak panik...

Votimi dhe numërimi elektronik, PD kushtëzon Kuvendin

Marrëdhënia e PD-së me Kuvendin pritet të jetë e kushtëzuar, në varësi të qëndrimit që mazhoranca do të mbajë për votimin dhe numërimin elektronik...

I jep fund lidhjes me burrin e divorcuar, fieraku e bën për spital 31...

Policia e kryeqytetit ka arrestuar një fierak 47-vjeçar, i cili dyshohet se prej dy muajsh ka përndjekur ish-të dashurën e tij, duke i shkaktuar...

Kërcënimet e Serbisë, Bushati: Liderët luftënxitës të ndryshojnë gjuhë! Duhet dialog

Ministri i Punëve të Jashtme të Shqipërisë Ditmir Bushati ka reaguar në lidhje me provokimet dhe kërcënimet nga ana e krerëve të Serbisë që...

Reagimi i ashpër i Edi Ramës për trenin e Serbisë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar lidhur me ndaljen e hyrjes së trenit “Kosova është Serbi” nga Serbia në territorin e Kosovës, nga...