wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Si tentoi turku të vrasë ish të dashurën shqiptare

Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me 27 vite burgim për shtetasin turk me pasaportë holandeze, Mujdat Sayan, i akuzuar për veprat penale...

Arrestohen hajdutët e vilave të politikanëve në Gjirin e Lalëzit

Policia e Durrësit njoftoi arrestimin e dy të rinjve të dyshuar si autorë të vjedhjes së disa banesave në zonën e Gjirit të Lalzit,...

Edi Rama kërkon që biletat për ndeshjen Shqipëri- Serbi të blihen me karta identetiteti!

Kryeministri Rama kërkoi dje nga drejtuesit e lartë të shtetit që merren me sigurinë në vend që të marrin masat për sigurinë gjatë ndeshjes,...

Hajdutët vënë në shënjestër vilat e politikanëve, grabitet dhe ajo e Ilir Metës

Mëngjesin e sotëm është njoftuar se vila e deputetit dhe sekretarit të Përgjithshëm të PD-së, Arben Ristani ishte vjedhur. Sipas njoftimeve të policisë, hajdutët...

Edhe LSI do të ketë nënkryetar në Bashkinë e Tiranës

Brunilda Paskali do të jetë një nga nënkryetarët e Bashkisë së Tiranës. Burime partiake bëjnë të ditur se Paskali, e cila mban  postin e...

Nezir Kraki, kosovari që do të këshillojë Ministrinë e Punëve të Jashtme të Shqipërisë

Është vështirë të gjendet një emër i cili qysh nga fillimi i politikës në demokracinë e Shqipërisë, ka shkuar nga Kosova të këshillojë një...

Ja kush është deputeti i dënuar për trafik femrash që denoncoi DASH

I vetmi deputet i Shqipërisë i dënuar për trafik të qenieve njerëzore, me qëllim shfrytëzimin për prostitucion është Arben Ndoka. Dosja e deputetit socialist...

Inspektoratet kontrolle masive nëpër plazhet e bregdetit shqiptar

Inspektoriati Shtetëror Shëndetësor ka inspektuar të gjitha baret, lolaket dhe subjektet e tjera, që ofrojnë shërbime në plazhin e Shëngjinit në këtë sezon turistik. Përveç...

Mallrat “Made in Albania” drejt Egjiptit dhe Libisë

Porti i huaj në të cilin janë përpunuar më shumë mallra shqiptare është ai i Dekhelias (Egjipt), ku janë shkarkuar 123 mijë tonë Portet egjiptiane,...

Kuçovë, abuzoi seksualisht me 14-vjeçaren, në kërkim 24-vjeçari

Një 24-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia e Kuçovës me akuzën se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 14-vjeçare. Denoncimi u bë nga vajza...