wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Rama me shqiptarët e Amerikës: Drejt një samiti të diasporës

Diaspora shqiptare do të mbajë për herë të parë një samit në marsin e vitit të ardhshëm. Kryeministri Edi Rama shprehet se qeveria do...

Edhe një i ri nga Pogradeci vritet në Siri

Një ditë pas lajmit për vrasjen në Siri të një luftëtari kosovar, mësohet se ka dyshime që të njëjtin fat ka pasur një i...

Si erdhi deri tek konflikti mes Afganeve dhe Shqiptarëve

Antonio Martini/INA Konflikti mes Shqiptarëve dhe shtetasve të ndryshëm nga Lindja e Mesme është sqaruar nga ana e policisë, informon  agjencia e lajmeve INA. Korrespodenti i...

Tom Doshi, akuzë të rëndë për Spartak Brahon: Ka vrarë një ushtar 18-vjeçar

Deputeti Tom Doshi ka lëshuar sot një tjetër akuzë të rëndë ndaj deputetit të LSI-së, Spartak Brahos: Spartak Braho ka vrarë një ushtar 18-vjeçar! “Bomba”...

‘Vetëvendosje’ zhgënjehet me Qeverinë e Shqipërisë

Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar sot në Tiranë një tryezë me përfaqësues të medias, shoqërisë civile dhe historianë shqiptarë, për të folur mbi marrëveshjet mes...

Mejdani: Duhen zgjedhje të reja, Rama të kërkojë falje

Ish-presidenti i Shqipërisë Rexhep Mejdani mendon se vendi duhet të shkojë në zgjedhje të reja parlamentare e ndoshta edhe lokale, për shkak të depërtimit...

Basha: 200 milionë dollarë vjedhje në dogana dhe tatime

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar shifrat e ministrisë së Financave për planin e të ardhurave, ku shprehet se firoja në buxhetin...

Shqipëri, tjetër polic që e mat shpejtësinë me sy /VIDEO

Mungesa e pajisjeve ka bërë që shumë efektivë policie të vënë në punë dijet e tyre. Vetëm ditët e fundit janë bërë publike disa video...

Vrasja e trefishtë në Shijak, flet kunata: Vajza 12-vjeçare pa babanë të vrasë nënën...

Rreth orës 10:00 të paradites së djeshme, në një banesë një katëshe në Sallmone të Shijakut, në një nga dhomat e banesës u vendosën...

Shqipëria, të metat, ankesat dhe 26 arsye për ta dashur

Të vështirë për t’u kuptuar dhe aq e lehtë për të jetuar. Të pazgjidhur, por pothuajse të torturuar nga dëshira për të treguar historitë...