wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Mjacaj pranon vrasjen:I qëllova tentuan të më marrin kallashin

20-vjeçari Sokol Mjacaj ka pranuar para hetuesve në ambientet e Policisë së Shkodrës se është ai autori i vrasjes së 2 turistëve çekë mbrëmjen...

Artan Fuga i pëgjigjet Ramës: Universitetet private përdoren për fushata elektorale

Pak orë pasi kryeministri Rama deklaroi publikisht se ligji i ri për arsimin e lartë nuk nënkupton që paratë e universiteteve publike të shkojnë...

Vrasja e turistëve çekë, policia ka një të dyshuar si autor të krimit

Policia e Shkodrës ka një emër si të dyshuar në lidhje me vrasjen makabre të dy turistëve çekë Michal Svato dhe Anna Kosinova, por...

Media maqedonase nxin turizmin shqiptar

Pas vrasjes së dy turistëve çek në Shqipëri, edhe në Maqedoni po bëhet një propagandë mediale. Përmes kësaj propagande, media proqeveritare ka nxirë Shqipërinë,...

Turistët kanë mbipopulluar bregdetin jonian të Sarandës (VIDEO)

Shumica janë përqendruar në plazhet publike përgjatë shëtitores , ku nuk mungojnë të huajt që janë rikthyer për ujin e kristaltë të Sarandës. Në plazhet...

Letra prekëse e turistit çek: Shqiptarët na prenë në besë

Turistët janë ambasadorët më të mirë për një vend, por ngjarja e fundit me dy turistë çek të cilët u vranë barbarisht kanë vënë...

43 vendet në botë ku shqiptarët mund të udhëtojnë pa viza

A e dinit se në Makao, Korenë e Jugut, Brazil, Senegal e shumë vende të tjera që thjesht u kemi dëgjuar emrin, nuk ka...

Shefi i agjencisë turistike çeke: Shqiptarët janë njerëz të mirë

Petr Zeliezko, drejtues i një agjencie turistike në Republikën Çeke, duke komentuar vrasjen e dy turistëve çekë në Shqipëri, ka deklaruar se vendi ynë...

Homazhe për turistët çekë në qendër të Shkodrës (VIDEO)

Shoqëria civile në qytetin e Shkodrës dhe qindra të rinj kanë reaguar pasditen e së shtunës me një tubim në heshtje në qendër të...

Sezoni turistik, Bregdeti i Velipojës, problem mungesa e plazheve publike dhe çmimet e larta

Velipoja mbetet një nga plazhet me të frekuentuara në vend për shkak të rërës kurative e ujit të pastër. Por edhe këtu problem mbetën...