wp booster error:
td_api_base::mark_used_on_page : a component with the ID: td_category_template_2 is not set.

wp booster error:
Missing parameter: 'file'

wp booster error:
The category template td_category_template_2 doesn't exist. Did you disable a tagDiv plugin?

Shqipëri

Shqipëri

Prifti: Frroku më tha që Meta do të më vrasë

Vazhdojnë të zbardhen dëshmitë e dhëna në prokurori për çështjen e Tom Doshit. Gazeta Shqip ka zbardhur dëshminë e Dritan Priftit, i cili u thirr...

Ja 5 arsyet pse Shqipëria e Madhe do të ishte një ide fantastike

Shumë njerëz në Ballkan i tremben idesë së Shqipërisë së Madhe. Po pse? Kjo është pyetja që shtron faqja online e informimit BuzzFeed e...

Ja dëshmia e plotë e deputetit Mark Frroku për “atentatin” ndaj Tom Doshit

Në mënyrë EKSKLUZIVE, SYRI.net që prej dy ditësh po sjell dëshmitë e protagonistëve të “çështjes Doshi”, të cilët janë marrë në pyetje nga Prokuroria...

Ja historia e gruas që burri deshti ta vrasë në Plazhin e Golemit

Me kërkesë të Prokurorisë së Kavajës, gjykata ka vendosur masën e sigurisë për shtetasin Fadil Kasemi, i dyshuar për konsumimin e elementëve të veprës...

Zbulohet fabrika e prodhimit të Eurove false në Vlorë (FOTO)

Plot 3000 euro false janë bllokuar në Vlorë si dhe është arrestuar në flagrancë prodhuesi dhe shitësi i tyre. 30 vjeçari Nanx Nanxa me banim...

Nëna me dy fëmijë humbin jetën nga zjarri në shtëpi (VIDEO)

Tragjedi në Korçë ku flakët i kanë marrë jetën një gruaje 52 vjeçare dhe dy fëmijëve të saj, Tedit, 18 vjeç dhe Kristinës 20...

Himara dhe Dhërmiu prej disa orësh pa energji elektrike

Dy nga zonat më të bukura turistike bregdetare në Jugut të vendit, Himara dhe Dhërmiu, janë pa energji elektrike prej disa orësh. Sipas OSHEE-së, shkak...

Ja se si gruaja e rreh burrin, në qendër të Tiranës (Video)

Një grua ka dhunuar burrin e saj, duke e akuzuar atë për një lidhje jashtëmartesore. Në videon amatore, të siguruar nga “News24″, shihet se...

Pas Ramës edhe Ahmetaj, krenohen vetëm me Golemin

Një ditë pasi kryeministri Edi Rama promovoi një plazh public në Golem, nuk ka vonuar që t’ia ndjekë besnikërisht hapat edhe ministri i Ekonomisë...

E braktisin kosovarët, Durrësi ul menjëherë çmimet

Në një reportazh të realizuar nga Balkanweb, mësohet se plazhin e Durrësit, sivjet e kanë braktisur turistët e tij tradicionalë, ose më saktë shqiptarët...