Tuesday, January 16, 2018

Provokon Kastriot Myftaraj: Ja “Shukria” e PD-së

Pas publikimit te video-skandalit ne Bashkine e Peshkopise Kastriot Myftaraj provokon duke pulikuar ne Facebook-un e tij nje kryebashkiake te Partise Demokratike, qe ai...

Nisin sulmet ndaj vajzës që denoncoi Shukri Xhelilin, i hapin faqe Facebook dhe e...

dentiteti i vajzës që filmoi ish­kryetarin e Bashkisë Peshkopi, Shukri Xhelili, nuk ka mundur të qëndrojë anonim, për shkak se disa persona të paidentifikuar...

Albanian sexgate!… Reagimi i parë i ish kryeministrit Berisha: Ja pse po hetohet i...

Në një postim në Facebook, ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë pas skandalit seksual ku kryebashkiaku i Peshkopisë, Shukri Xhelili...

“Escobari i Ballkanit”, arrestohen në Belgjikë dy vëllezërit Poti, pjesë e organizatës kriminale

Dy personat e tjerë që drejtojnë trafikun e drogës nga Belgjika, vëllezërit Dhimitër Poti dhe Xhevahir Poti janë arrestuar nga policia. Ata janë vërë...

Zbulohet vajza që e futi në “kurth” Shukri Xhelilin

Sa i takon video-skandalit seksual, vajza është rrëfyer se Shukri Xhelili nuk e kishtedetyruar për të kryer marrëdhënie seksuale dhe se videon kishte vendosur...

Majlinda Bregu: Shukriu një fëlliqësirë, u zgjodh nga PS si më i miri

Deputetja e PD, Majlinda Bregu ka komentuar skandalin e kryebashkiakut të Peshkopise Shukri Xhelili. Ajo ka shkruar në faqen e saj se: Ky Shukriu, zgjedhur si...

Shukri Xhelili: Videoja kurth i kundërshtarëve të mi, rashë në grackë

Shukri Xhelili, kryebashkiaku i Dibrës në Shqipëri, pas videoskandalit ku ai i ofronte një vajzeje seks në këmbim të vendit të punës, e ka...

Rama në TV 5 flet integrimin në BE: Duhen 10 vite punë shumë të...

TV5: Prej disa muajsh, Kryeministri Edi Rama, ju keni nisur një fushatë për të përshpejtuar anëtarësimin e vendit tuaj në Bashkimin Europian. Çështja duket...

Ambasadori Lu reagon pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit: Krim skandaloz

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Donald Lu ka reaguar pas video-skandalit seksual të Shukri Xhelilit, tashmë i shkarkuar nga posti...

Video-skandali seksual i Xhelilit, LSI dënon ngjarjen: Rama t’i kërkojë falje qytetarëve të Dibrës

Pas skandalit seksual të Shukri Xhelilit që pasoi me shkarkimin e tij si kryebashkiak i Peshkopisë dhe shoqërimin e tij në polici, reaguan edhe...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!