22.9 C
Macedonia
E mërkurë, Shtator 13, 2017

Rekrutimi i xhihadistëve të ISIS, dosja italiane e dy familjeve shqiptare (VIDEO)

Dërgimi i Idajet Balliut në Siri për të luftuar në krah të ISIS dhe më pas për të mbetur i vrarë, duket se është...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!