3.8 C
Macedonia
E martë, Nëntor 21, 2017

Babai i 13-vjeçarit të vrarë nga Sokol Mjacaj: Çekët do ishin gjallë sot, po...

Për familjen Leraj, djali i së cilës u vra për një varëse floriri pesë vjet më parë, plaga është ende e hapur. Agimi ishte...
video

Keqtrajtimi i fëmijëve të jetimores së Shkodrës (Video)

Emisioni investigues “Ça thu” në Agon Channel ka publikuar një video shokuese. Në pamjet e saj duket një kujdestare që keqtrajton fëmijët e jetimores së...

Dashuri e mohuar, ​22 vjeçari masakron me thikë një shqiptare në Greqi

Për dashurinë mund të ndodhin shumë. Edhe nga ato më dramatiket. Kjo ka ndodhur me një djalë dhe një vajzë në Greqi. Ajo, 17 vjeçe,...

A ju kujtohet shqiptari që me kamion hyri mespërmes murit të Ambasadës gjermane në...

Shumëpak është i njohur rasti i përpjekjes për arratisje të një shqiptari, i cili para plot 25 vitesh, më 2 korrik të vitit 1990,...
video

Flet e moshuara që “kapi” vrasësin e turistëve çekë

Age Koçeku është gruaja e cila ka pasur kontaktin e fundit me vrasësin e turistëve çekë në Dukagjin. Ajo rrëfen për A1 Report momentet kur...

Historia e tmerrshme e vrasësit të maleve

Megjithëse është vetëm 20 vjeç ai ka profilin e një vrasësi cinik dhe gjakftohtë. Së paku kështu e përshkruajnë pas pyetjeve të para, oficerët...

Ish-zv.ministri i Ramës thotë se humbi punën se sulmoi Greqinë

Ish-zv.ministri i Mbrojtjes Dritan Hila ka dalë në krah të “Jo”-së së sotme të Greqisë ndaj Europës. Ai i ka mbrojtur grekët për shumë...

Braktiset nga pushuesit, Plazhi i Gotullës, mbeturinat mbulojnë rërën kurative të bregdetit

Në rrethin e Kurbinit, përreth 4 km vijë bregdetare në plazhin e Gotullës, mbizotërojnë mbeturinat. Në këtë zonë ku nuk vihet dorë prej vitesh,...

Donald Lu: Në gjyqësorin shqiptar, raste shokuese

Ambasadori amerikan ka zgjedhur Durrësin për të folur mbi sistemin e drejtësisë në Shqipëri, në të cilin sipas tij janë verifikuar raste shokuese. “Ka raste...

Grupi i tritolit të Fushë Krujës, arrestohet Erald Bami

Policia e Tiranës ka arrestuar Erald Bamin, të shpallur në kërkim për trafikim të lëndëve plasëse. Burime zyrtare bëjnë të ditur se Bami ka...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!