24.3 C
Macedonia
E hënë, Tetor 23, 2017

Teuta Arifi: Falemenderit KV.Teqe

Ishin ata që bënë ndryshimin dhe me 15 tetor shënuan një fitore të madhe të Bashkimit Demokratik për Integrim në KV. Teqe. Këtë fitore padyshim...

Nuhiu: Në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë

Sot në qytetin e Strugës për vizitë me banorët ka qëndruar zv.ministri i punëve të brendëshme Agim Nuhiu. I shoqëruar nga bashkëpunëtorë dhe deputeti i...

Azem Sadiki përkrahje të madhe në Studeniçan (FOTO)

Kandidati i PDSH-së për komunën e Studeniçanit i cili priu me vota në raundin e parë vazhdon të mbush lokalet në tubimet që po...

Dehari dhe Lika mbështetje të madhe Teuta Arifit (FOTO)

Kryetari i cili fitoi bindshëm Kërçovën, Fatmir Dehari dhe zv/kryeministri Hazbi Lika vazhdojnë ti japin një mbështetje të madhe Teuta Arifit për rrethin e...

Ziadin Sela takon banorët e Livadhisë (Foto)

Ziadin Sela sonte ka qëndruar në Livadhi të Strugës ku ka takuar banorët e kësaj ana në kërkim të votës për të menaxhuar me...

Zaev: Subvencione dhe tokë do të fitojnë bujqit e vërtetë

Ndërtim i qendrës bashkëkohore blerëse dhe distributive, sendërtim të sistemit të kanalizimit, deponi qendrore sanitare dhe përkrahje e tërësishme e Qeverisë, paralajmëroi lideri i...

Bilall Kasami thirrje në maqedonisht për votuesit maqedonas (FOTO)

Kandidati i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami i cili gjithnjë ka thënë se i do vetëm votat e shqiptarëve, sot ka hequr maskën e tij...

Nuhiu: Në Strugë duhet të fitojë platforma dhe përcaktimi strategjik shtetërorë/FOTO

Sot në qytetin e Strugës për vizitë me banorët ka qëndruar zv.ministri i punëve të brendëshme Agim Nuhiu. I shoqëruar nga bashkëpunëtorë dhe deputeti i...

Ekathimerini: Zhdukja e Gruevskit vs Zaevi me shqiptarët

Media greke “Ekathimerini” ka shkruar një artikull në lidhje me situatën aktuale politike në Maqedoni. Shkrimi mban titullin: “Zhdukja e Nikola Gruevskit”. Aleanca e re...

Visar Ganiu me Kontratë dhe projekte konkrete; Zekirija Ibrahimi me çokollata

Me çokollata, kandidati i Lëvizjes Besa është në kulmin e fushatës së vet për në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale. Në këtë formë...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!