Pse duhet kafja për njerëzit që vuajnë nga veshkat

Pas shumë studimesh të ndryshme kërkimore u arrit në përfundimin se konsumimi i rregullt i kafes ndihmon në shëndetin e mirë të veshkave. Studiuesit përmblodhën...

Shenjat që tregojnë se jeni në depresion

Nëse jeni kapluar nga një trishtim i pandërprerë ose jeni pa shpresa, që ju pengon të bëni rutinën tuaj të zakonshme, është koha t’i...

Ndërroi jetë nxënësja nga Saraji: “Oj bija ime, ty të paska dashur Allahu”

Pas një semundje te rend në moshë 14 vjeçe ka ndrru jetë Mirjeta Zendeli Nxënse e Shkolles Fillore Dituria Gërçec me lotë ne sy...

Fejzulla Azizi, piloti i parë shqiptar nga Kumanova (Foto)

Fejzulla Azizi është piloti i parë shqiptarë nga Kumanova. Ka qenë anëtar te Aeroklubi-Kumanovë, si pilot i Aeroplanit Utva-75. Në fillim ka fluturuar me Fluturake...

Curri, flet për rregullat e modës dhe se cilat gabime nuk duhet ti bëni

Izet Curri, eksperti i modës për emisionin “Fashionista” të KTV-së i është përgjigjur disa pyetjeve rreth modës. A ka moda rregulla? A duhet kombinuar çantën...

Notarja italiane habit të dashurën e Cristiano Ronaldos: Dua të ftoj për një natë

Sapo ka festuar 30-vjetorin e lindjes, postoi disa foto nudo në vaskë dhe më pas konfirmoi se dëshiron të vazhdojë të garojë edhe për...

Aktorja e njohur turke komenton bashkëshorten e Granit Xhakës, shikoni çfarë i shkruan!

Bashkëshortja e Granit Xhakës është goxha aktive në rrjete sociale.Së fundi, Leonita ka postuar një fotografi derisa po shikonte nga afër një nga ndeshjet...

Nusja 165 kilogramë martohet nudo, ja arsyeja

Monique Penberthy nga Australia, kishte ëndërruar shumë për ditën e dasmës së saj, por një sëmundje ia shkatërroi planet. Madje ajo kishte caktuar, vendin...

Kaq shumë është rritur djali i Edi Ramës, kjo video e tij do t’ju...

Të dielën që lamë pas Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka kaluar sëbashku me djalin e tij Zaho. Në një video të publikuar në rrjete...

“Kam 5 makina, apartament në Nju Jork dhe shtëpi në Majami”, modelja shqiptare tregon...

Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!