21.9 C
Macedonia
E hënë, Shtator 25, 2017

Enver Idrizi i propozon martesë Linda Morinës live në emision

Karateisti i famshëm shqiptar Enver Idrizi, ka qenë i ftuar në emisionin “Kojshia Show” Bashkë me ish karateistin e njohur ka qenë e ftuar edhe...

E braktis i fejuari 3 ditë para dasmës, ajo që bën kjo femër të...

Carly Akers është një vajzë 30- vjeçare angleze e cila jeton në Kent. Për nëntë vite me radhë ishte e fejuar me Shaun, njeriun...

Pas tërmetit, në Studeniçan rrjedh ujë i kuq (Video)

Tërmetet sot ka frikësuar qytetarët e Maqedonisë. Përveç dëmeve materiale, njerëzve të lënduar dhe frikës, në Studeniçan të Shkupit ka ndodhur diçka e frikshme,...

Pica me Edi Ramën dhe Adem Jasharin (Foto)

Të takoni “picajol” të zotë mund t’ju ketë ndodhur shpesh, por të takoni “picajol” që bën art me picat e tij nuk ndodh ta...

Helmeta që bllokon zhurmat dhe ofron qetësi maksimale (VIDEO)

Nëse keni problem të koncentroheni shkaku i zhurmës, Helmfon është zgjidhja që ju të punoni apo të rrini në qetësi. Pajisja është krijuar nga fibrat...

NASA: Kemi prova të pakundërshtueshme se në Mars ka UFO (FOTO)

Dyshimet për ekzistencën e UFO-ve e kanë munduar gjithmonë njerëzimin. Së fundmi, NASA ka bërë publike dokumente që përmbajnë prova të forta se UFO-t...

A ju kujtohet Linda, femra që e ruante Rugovën. Ja çka bënë tash ajo...

Padyshim se të gjithëve u ka rënë në sy sa herë e keni parë Ibrahim Rugovën në ndonjë aktivitet jashtë zyrës së tij. Një...

Kjo është pasuria e Bilall Kasamit (Dokument)

Bilall Kasami është udhëheqës i Lëvizjes Besa dhe njëherit edhe deputet i Kuvendit të Maqedonisë. Telegrafi Maqedoni vazhdon me publikimin e lajmeve për pasurinë e...
video

Pro apo kundër? Shumë shqiptarë kanë qarë nga kjo reklamë

Kur nis sezoni i festave, vërshojnë edhe reklamat. Shumica e tyre janë shabllon: një familje e gëzuar që mezi pret Krishtlindjen dhe ndërrimin e viteve. Por...

Ja disa arsye pse jeni beqare

Nëse nuk po e kuptoni ende pse keni ngelur pa një të dashur, do ishte mirë t’iu hidhnit një sy arsyeve më poshtë dhe...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!