3.8 C
Macedonia
E mërkurë, Nëntor 22, 2017

E tmerrshme/ 9 vjeçari dëgjon nënën duke bërë seks dhe …

Seksi mund të jetë plotësisht një pjesë normale e jetës, por kjo nuk do të thotë se është diçka, që çdo nënë do dëshironte...

Rrëfimi i vajzës që mbaroi ‘Juridikun’: Punoja në ‘Call Center’ ndërsa tani shkoj me...

Viktimat e trafikimit i gjen kudo në vendin tonë. Madje, shpesh janë këto viktima të cilat bien në prangat e policisë, në shumë raste...

Ia vrau djalin, por fjalët e këtij babai do ua thyejnë zemrën…

Falja e gjakut jo vetëm në vendin tonë por edhe në shumë vende të botës është shumë e vështirë Me të shikuar videon më poshtë,...

Njiheni të dashurën nga pëllëmba

Bazat e shkencës së leximit të pëllëmbës. Si të zbuloni nëse ajo e ka mendjen te shtrati apo te librat. Hë pra zotërinj, nga e...

Lajm i keq për meshkujt që i duan vajzat e virgjëra!

Femrat që flenë me vetëm dy meshkuj para se të martohen janë më shumë të prirura për t’u divorcuar, nga të tjerat që flenë...

Rrëfehet lezhjani/ E doja gruan me gjithë zemër, por ajo ma punoi pas krahëve...

Një burrë ka dyshime të forta se gruaja e tij e tradhton. Historinë ai e ka rrëfyer për “ShkodraNews”. “Përshëndetje! Jam 38 vjeç dhe me...

8 mënyra si ta bëni një mashkull për vete pa thënë as edhe një...

Nuk janë fare të nevojshme çorapet me rrjetë… Nëse zbuloni ndonjë pjesë atraktive të trupit tuaj është mëse e kuptueshme që do ta tërheqni një...

Kështu shkon për të votuar “Sahit Plisi” i Stupcave (Video)

Në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, që po mbahen sot, do të votojë edhe “Sahit Plisi”, roli i njohur i Vedat Bajramit të...

Gratë afrikane e shqiptare dështojnë fëmijët për shkak të mosnjohjes së gjuhës

Një studim tregon se nënat me prejardhje nga Eritrea, Kosova dhe Shqipëria kanë më shpesh ndërlikime të tilla dhe pasoja psikike Në spitalet zvicerane vazhdimisht...

VIDEO/ Deklarata shokuese: ‘Kam mungesë seksi në gjak’, Kristina nga Tirana kërkon me padurim...

E ka keq punen kjo vajze e cila ka shokuar shumekend me kerkesen e saj te cuditshme. Një 28-vjeçare ka telefonuar në “Aldo Morning Show”...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!