3.8 C
Macedonia
E hënë, Nëntor 20, 2017

Adili: Babai i paralizuar s’ma lëshon dorën. Ka frik se sërish do largohem

Gafur Adili  Foto1: Une me baben Fazli, i cili (edhepse qe 5 vite eshte i paralizuar) me njohu dhe nuk ma leshonte doren nga frika...

Zbardhni dhëmbët në mënyrë naturale, vret bakterët dhe heq njollat

Shpesh herë na këshillohen receta në mënyrë natyrale për zbardhje e dhëmbëve por kjo është një ndër mënyrat më të efektshme. Përbërësi që zbardhon dhëmbët...

Udhëtimet më piktoreske me tren që i keni parë ndonjëherë (FOTO)

Për shumë njerëz, udhëtimi ka të bëjë me arritjen e një destinacioni. Për këtë arsye shumica prej tyre i harrojnë pamjet spektakolare që i...

Kalon net të tëra tek varri i gruas, nga frika e hajnave dhe vandalëve...

Një i ve i pikëlluar është duke qëndruar si roje gjatës në një varrezë për të parandaluar vandalët e pashpirt nga vjedhja e kujtimeve...

Mësuesja ju dërgonte imazhe erotike nxënësve, por më pas e pëson keq

Një mësuese e një gjimnazi në Virxhinia është arrestuar nga policia pasi u dërgonte foto tërësisht lakuriq studentëve të saj. Ajo kishte disa muaj që...

Ana e errët e të pasurit një burrë seksi – ndiheni nën presion të...

Në teori, të pasurit një burrë seksi është gjë e mahnitshme – e keni mundësinë ta vëzhgoni bukurinë e burrit tuaj tërë kohën, dhe...

Nga vjen jeta e lumtur seksuale? Terapistja ka një këshillë për ju

Po jetojmë në një botë ku këshillat ndaj marrëdhënieve më të mira seksuale po përhapen gjithandej nëpër botë, me psikologët që thonë se stresi...

Bashkim Qerimi dekorohet me çmimin mësimdhënës i dalluar në Maqedoni

Profesori i Artit, Bashkim Qerimi nga Kumanova, është shpallur mësimdhënësi më i dalluar për periudhën 2015/16, në të gjitha shkollat në rang të Republikës...

Astrit Dehari la pas edhe gruan shtatzënë!?

Në një artikull të publikuar më 24 tetor në kosova-aktuell.de, përmende vizita që i është bërë në Burgun e Prizrenit, aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje,...

Hapen 7 porta të shkarkimit nga Liqeni i Ohrit në lumin Dri

Situata hidrologjike nuk cenon gjendjen dhe si  duket se është stabilizuar deri diku, edhe liqejt akumulues, duke filluar nga Glloboçica, Shpile (Dibër), Fierzë, Koman...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!