8.1 C
Macedonia
E premte, Tetor 20, 2017

Tiranë/ Kush është garueja seksi që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në maratonën e...

Maratona e djeshme në Tiranë kishte mjaft “material” për të pranishmit pasi pjesëmarrës ishin rreth 2500 veta. Ndër ato që ka spikatur dhe ka tërhequr...

Motoristja e çmendur, kështu sfidon vdekjen (Video)

Një vajze të cilës nuk i shihet fytyra ka vënë kamerën e saj në pjesën e prapme të motorrit për të treguar se sa...

Rregulla 2-2-2: Lidhjet e këtilla dashurore nuk mund të dështojnë!

Strategjia e cila do të mbajë gjatë martesën apo dashurinë midis ju të dyve. A keni dëgjuar ndonjëherë për rregullën 2-2-2? Jo? Atëherë gjithsesi vazhdoni...

A është xhelozia sëmundje?

Nuk ka njeri që mos ta ndiejë atë, edhe ata që e duan veten e besojnë më tepër në të. Por ka të tjerë...

Mos u martoni pa mësuar këto gjëra te vetja

Martesa është e rëndësishme, dhe përpara se ky hap të hidhet duhet menduar gjatë. Ndonjëherë puna më e madhe është me veten jo me...

A mund të tradhtohet vetëm për seks? Ja disa arsye

Dimë që tradhtia për seks është ekskluzivitet i burrave, por po bëhet një praktikë e përhapur edhe midis grave Qoftë edhe si fjalë, tradhtia të...

Kjo është arsyeja pse lidhjet moderne dështojnë

Lidhjet janë të vështira, ndërsa 42% e martesave përfundojnë në divorc, ndërsa ekspertët po kërkojnë t’i gjejnë arsyet pse shumica po dështojnë në to. Sipas...

Pse meshkujt çmenden pas femrave me flokë kaçurela? 3 arsyet sipas ekspertëve!

Ato duken më sensuale me flokët e tyre, edhe pse kanë dëshirë që të duken me flokë të drejta sa për ndryshim. Ekspertët sugjerojnë të...

Banorët e Myçibabës jetojnë si në kohën e gjyshërve të tyre

Në Myçibabë, një fshat i brezit kufitar, banorët jetojnë si në kohën e gjyshërve të mi. Ende bartin ujë me gomar, nga një largësi...

FOTO/ Këto shenja në dorë tregojnë shumë për jetën tuaj seksuale

Ekzistojnë lloje të ndryshme linjash, siç mund të shihni në ilustrimin e mëposhtëm. Linjat e lartësisë së njëjtë Ju jeni i skofiar dhe i ndjeshëm. Mbështeni...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!