0.8 C
Macedonia
E premte, Nëntor 24, 2017

Pak ditë para dasmës së djalit, vjehrra i shkruan një letër të gjatë nuses

Nuk është dëgjuar më parë, vjehrra shkruan disa fjalë për nusen. Ky raport, i dëgjuar gjithmonë si një konflikt i hapur, rrallë herë kemi dëgjuar...

15 sjellje të pahijshme që irritojnë të gjithë

Janë disa sjellje të vogla që mund të nxjerrin nga kontrolli të gjithë, pa marrë parasysh sa të butë janë. Janë disa sjellje të...

Pse tradhtojnë çiftet? Ja arsyet

Fillimi i një lidhjeje pa rrezik nga zbulimi, arritja e kulmit seksual, vërtetimi i seksualitetit të vet, përforcimi i egos, ndikimi dhe presioni i...

E vërteta brutale për femrat e vetmuara

Të jesh femër e vetmuar është gjë e mrekullueshme për shkak të mijëra arsyesh, mirëpo kjo nuk do të thotë që vajzat e vetmuara...

“Si gënjeva për virgjërinë për t’u martuar në Australi”, vajza shqiptare tregon vuajtjet që...

Martesat me mblesëri të vajzave shqiptare, fatkeqësisht janë kthyer në drama për shumë prej tyre. Një vajzë ka rrëfyer historinë e saj përmes Shkodra...

Përse klikojmë dhe lexojmë lajme të tmerrshme

Për shkak se: Është e nevojshme nga pikëpamja evolucionare Truri ynë është i programuar për të identifikuar kërcënimet. Titujt negativë u bien këmbanave të alarmit në...

Çfarë duhet të ketë tavolina pas pushimeve?

Ashtu si “Monday blue” edhe rikthimin nga pushimet e quajnë “post vacation blues”, pra stresi i rikthimit. Në fakt bëhet fjalë për shqetësime të vogla,...

Gjërat që çiftet e lumtura bëjnë para se të flenë

Është shumë e rëndësishme që të kaloni kohë me partnerin tuaj para se të shkoni në gjumë. Nuk ka rëndësi se sa: një orë...

Martesa i bën njerëzit më të mirë

Hulumtimet e reja në Holandë sugjerojnë se martesa ndihmon njerezit në vetë-kontrollim dhe në faljen e gabimeve. Studimi, i publikuar në ‘Journal of Social and...

Vetulla në formë të valëve, trendi më i ri (Video)

Gjëra të reja po dalin çdo ditë në treg, mirëpo vetullat në formë të valëve po bëjnë bujë kudo, shkruan lajmi.net A do të vendosnit...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!