24.9 C
Macedonia
E diel, Korrik 23, 2017

Më shumë vëmendje vrasja e një luani se vrasja e një fëmije në Palestinë

George Galloway ka pohuar se mediat më shumë i kushtojnë vëmendje vdekjes së një luani se sa vrasjes së një foshnjeje palestineze e cila...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 gusht 2015

Dashi (21 Mars – 20 Prill) Duhet te jeni me te disponueshem ndaj partnerit tuaj gjate kësaj dite sepse ne te kundërt mund te keni probleme...

Biznesmeni shqiptar i fal makinën kabriolet këngëtares ukrainase, por ajo e refuzon

Një ngjarje e pazakontë ka bërë bujë në mediet rozë ukrainase që flasin për xhirimet e një video-klipi në Shqipëri të këngëtares së njohur...

Bukuroshja jordaneze i lufton bishat e ISIS-it (Foto)

Lara Abdallat nuk është thjesht mbretëreshë mesatare e bukurisë. Ajo ishte Miss Jordania në vitin 2010 dhe shoqëruesja e parë e Miss Arabisë në...

Kjo është letra më e bukur e dorëheqjes

Një punëtor i ka dërguar punëdhënësit të tij këtë letër dorëheqjeje, përpara se të pushohej nga puna. Letra është kthyer në një HIT në...

NASA thotë se Tokën e pret një ngjarje e rrallë astronomike gjatë nëntorit

NASA ka konfirmuar se Toka do të përjetojë disa ditë errësirë në mes të 15 dhe 29 nëntorit 2015. Ngjarja, sipas NASA-s, ka ndodhur...

Ku ka më së shumti miliarderë ?

Për vendin e parë në botë me numrin e miliarderëve mbase edhe nuk do të habiteni, por për vendin e dytë mbase kurrë nuk...

Horoskopi 19 korrik 2015

Dashi Kënaquni me faljet e atyre personave që nuk besonin tek ju. Në lidhjen tuaj sentimentale, do të kaloni situata jo të këndshme, kjo si...

Nusja që shpenzoi 1 mijë orë për fustanin e saj

Tania Jennigs, është një nuse me fat. Ajo mundi të veshë në ditën e dasmës së saj  fustanin e ëndrrave.Tania Jennigs është me profesion...

Shëtitja ditore njëzetminutëshe zgjat jetën

Shkencëtarët i kanë paralajmëruar të gjithë ata që e kalojnë jetën e tyre në divan se mungesa e ushtrimeve e vret një numër të...