18 C
Macedonia
E martë, Shtator 19, 2017

Vetulla në formë të valëve, trendi më i ri (Video)

Gjëra të reja po dalin çdo ditë në treg, mirëpo vetullat në formë të valëve po bëjnë bujë kudo, shkruan lajmi.net A do të vendosnit...

Shokon e reja nga Shkodra: Ditën e fejesës zbulova që vjehërr kam ish-të dashurin

Një 26-vjeçare shkodrane me anëë të një letre ka rrëfyer historinë e pazakontë të jetës së saj. Frika e saj më e adhe është se...

Me apo pa reçipeta, ja e vërteta e zgjedhjes ideale përgjatë natës

Femrat kategorizohen në dy grupime: ato që presin me padurim kthimin në shtëpi për t’u çliruar nga reçipetat, e të tjerat që thjesht nuk...

Mësuesja ju dërgonte imazhe erotike nxënësve, por më pas e pëson keq

Një mësuese e një gjimnazi në Virxhinia është arrestuar nga policia pasi u dërgonte foto tërësisht lakuriq studentëve të saj. Ajo kishte disa muaj që...

Këto janë sakrificat e çmendura që bëjnë modelet

Shpesh kemi dëgjuar për modelet që kalojnë nëpër shumë dieta dhe ushtrime strikte para se të dalin në sfilatë mode apo para foto sesioneve...

Femrat e forta kurrësesi nuk i bëjnë këto gjëra

Ju tashmë quheni një femër e fortë! Sipas psikologëve, gratë janë të patrembura kur vjen puna për të ndryshuar lojën dhe provuar gjëra të...

Kryeministri Rama befason me këtë video, sjell versionin e ri të “Despacito” (Video)

Kryeministri shqiptar Edi Rama ndërsa çdo ditë uron mirëmëngjes ndjekësit e tij në rrjetet sociale, ka befasuar me një video të publikuar mëngjesin e...

Dëshironi seks aq të bukur sa që të zgjonit të gjithë fqinjët? 10 veprime...

Rregulla e parë dhe themelore të cilën femrat do të dëshironin të dinin është që seksi i mirë fillon jashtë dhomës së gjumit! Disa...

Dietat që i mendonim si më të shëndetshme mund të na vrasin

Dietat e ulëta në yndyrë mund të rrisin rrezikun e vdekjes së parakohshme me një të katërtën, ka zbuluar një studim afatgjatë. Studimi i publikuar...

A e dini pse unaza ka mbetur simbol i martesës?

Shpesh e kemi vërejtur se ai/ajo që posedon unazë në gishtin e katërt e vlerësojmë si të lidhur më dikë, pra është i/e martuar. Ose...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!