1.3 C
Macedonia
E mërkurë, Nëntor 22, 2017

Albëria s’di të plaket – vazhdon të jetë seks bombë (FOTO)

Albërie Hadërgjonaj po shkon drejt të 50’tave, por vazhdon të jetë një seks bombë. Shikoni disa foto të postuar nga ajo dy ditët e...

Ja si ka ndryshuar Shkëmbi i Kavajës 20 vitet e fundit

Kjo foto është ligështuese dhe tregon ndryshimin që ka pësuar këto 20 vjetë Shkëmbi i Kavajës. Ajo që dikur ka qenë një perlë natyrore, e...

5 këshilla si të bëni foto sa më të mira për pushime

Të gjithë bëjmë foto gjatë pushimeve për të memorizuar momentet shlodhëse dhe argëtuese. Por edhe pse jemi amatorë, mundohemi të kapim momente pikante, të...

Mediat e huaja: 8 vendet që nuk duhen humbur në Shqipëri

Turizmi shqiptar po promovohet më së miri në mediat e huaja. Moti i ngrohtë, plazhet idilike, çmimet e ulëta dhe malet e larta janë...

Iljas Rrahmani, plaku që ka agjëruar 80 Ramazana

Ndonëse mbi supe i mban plot 92 vite, ai ende është i vetëdijshëm për fjalët të cilat i dalin nga goja, dhe tregimet e...

“I jap 10 mijë USD atij që më gjen të dashur”

Ishte menduar se paraja nuk e blen dashurinë. Por një bankier i vetmuar amerikan thotë se i jep 10 mijë dollarë atij që i gjen...

Shtatë gjërat e shitura më shtrenjtë

Nuk bëhet fjalë për pasuri, por për statusin. Ndonjëherë gjëra të vogla shiten me çmime marramendëse. Më poshtë është një listë me shtatë gjërat të...

Këshilla, mos përtypni çamçakëz më shumë se 10 minuta

Të gjithë ne përtypim çamçakëz, por asnjëherë nuk është thënë se sa gjatë duhet që ta përtypim. Një stomatolog nga Londra, Dr Uchenna Okoye...

Si të përballoni vapën

Shprehja “verë në qytet” tingëllon si një dënim për pjesën më të madhe të njerëzve. Ideja të ngecesh në xhunglën urbane gjysëm të zbrazët,...

Cilat janë vendet me më së shumti borxhe në botë

Në fokus të medieve botërore është gjendur Greqia me borxhet dhe me pamundësitë e saj për t’i paguar ato. Por, media të huaja thonë, transmeton...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!