Monday, January 22, 2018

Horoskopi 18 korrik 2015

DASHI 21/3 - 20/4 Ditë tejet e trazuar dhe delikate kjo e sotmja për të dashuruarit. Asgjë nuk ka për të ecur ashtu si e kishit...

Si u bë milioner gjermani me 30 gomarët e blerë në Maqedoni?

Vallë, nga kush i ka blerë gomarët gjermani ?! Ajo që bëri gjermani Artur Winterhalder, në vitin 1965, gjatë viteve u zhvillua në një pikë...
video

Videoja që ka ngritur në këmbë Ballkanin: Nxënësi maltreton profesorin!

Në Bosnje dhe Hercegovinë është shfaqur një video që ka nxitur një ortek komentesh të ashpra, duke tronditur opinionin në vend dhe rajon. Në...

Të gjesh dashurinë “offline”! Shihni çfarë i ndodhi këtij të riu

Tashmë thuajse çdo gjë bëhet në FB, përfshirë edhe njohjet e reja, lënia e takimeve etj. Por një aktori i ri i vendosi një sfidë...

5 arsye pse duhet të bëni dush me ujë të ftohtë

1.Dushi i ftohët ju relakson Edhe atletët shpesh bëjnë dush të ftohët pas trajnimeve për ta reduktuar dhimbjen. 2.Djegë dhjamin Dushi i ftohët mund të ndihmojë  të hiqni peshë dhe...

6 hapa se si ta ndërtoni një pishinë të vogël private

Ka me qindra projekteve të ndryshme se si të bëjnë pishina, por shumica e tyre kanë nevojë për një shumë të investimeve dhe të...

Futbollisti kosovar i 50 milionëve bën jetë super-luksoze

Donis Avdijaj, futbollisti shqiptar që e ka klauzolën prej 50 milionë eurove, po bën jetë luksoze. Ai e ka postuar në rrjetet sociale një fotografi,...

Horoskopi, 12 Korrik 2015

DASHI21/3 - 20/4 Mundohuni ta mbani të ndezur zjarrin e pasionit gjatë kësaj dite, sepse vetëm në këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do ecë si...
video

Rreziku nga rrezet e diellit, dermatologët: Përdorni kremra

Këtë fundjavë, kur termometri shënon me të kuqe  dhe temperatura të larta, të gjithë  i janë drejtuar plazheve. Por dermatologët nuk rreshtin së bëri...

Ja çfarë moti do të kemi sot

Moti sot në Maqedoni do të jetë sërish me temperature të larta dhe me diell. Meteorologët paralajmërojnë erë të lehtë nga veriperëndimi. Temperaturat e ditës...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!