Uji shpërthen në mes të qytetit, njerëzit “fluturojnë” në ajër

Një ngjarje e pazakontë ka tronditur kalimtarët në mes të qytetit, duke shkaktruar panik. Rrjeti i kanalizimit në një qytet të Kinës ka shpërthyer fuqishëm...

Gjendet aparati fotografik i humbur në det, kishte ruajtur gjithçka (FOTO)

Në një tregim të jashtëzakonshëm të fatit dhe rastësisë, një aparat fotografik i cili kishte humbur në det është gjetur pas më shumë se...

Arabia Saudite planifikon gjoba deri në 800 dollarë për besimtarët që u vjen erë...

Kurani nuk lë asnjë dyshim: surja numër 5, rreshti i ‚6, mes tjerash, thotë: «O besimtarë! Kur doni të falni namaz, lani fytyrën dhe...

I dehuri hidhet në shina, treni kalon mbi kokën e tij (VIDEO)

Një njeri i dehur ka përfunduar në shina, teksa treni ka kaluar mbi të. Ngjarja ka ndodhur në Essex të Britanisë së Madhe gjatë...

Këngëtarja serbe që kishte dashnor “bossin” shqiptar u rrah ngra burri i saj/FOTO

Këngëtarja e njohur serbe Natasha Bekvalac është rrahur nga burri i saj Luka Lazukiq, shkruan “Blic”-i serb. Ajo është shtrirë në Qendrën urgjente në...

Rituali me zorrë dhe gjak lopësh i studentëve të një prej universiteteve më të...

Një hetim është duke u zhvilluar, pasi pamjet filmike zbuluan një ceremoni të çuditshme për studentët e rinj të universitetit. Të rinjtë dhe femrat u...

VDEO/ Ofroi seks falas, me mijëra në derën e saj, por drama vjen më...

Një blogere 19-vjeçare shkaktoi kaos në një qytet kinez, pasi u tha ndjekësve të saj se do të bënte seks me ta falas nëse...

E vret të dashurën dhe trupin e tërheq me valixhe (Video)

Rrjetet sociale janë tronditur nga një video e bërë virale, që vjen nga Tajvani dhe tregon të dashurin e 20-vjeçares Poon Hiu-krah, nga Hong...

Në Gjermani mishi më lirë se në Maqedoni, çfarë paradoksi!/FOTO

Në Gjermani, paga mesatare është 4000 euro, ndërsa një kilogram mish është 3 euro, në krahasim me Maqedoninë ku paga mesatare është 400 euro,...

Çfarë po ndodh me njerëzimin?! Një grusht njerëzish kontrollojnë pasurinë e gjithë botës, ja...

Hendeku mes super të pasurve dhe atyre që mbijetojnë po thellohet në mënyrë të frikshme nëpër botë/ Janë më shumë se 2.000 miliarderët që...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!