Shfaqet plaku i “fusnotës”. Sjell një tjetër moment qesharak (Video)

Sa here që permendet “fusnota”, nuk ka se sit ë mos kujtohet plaku Asllan Zeka, nga Murga e Seknderajt. Përgjigjja e tij, për asteriksin e...

Bli shtëpi, merr gruan falas… Oferta që do ju bëjë të qeshni me lot

Çfarë do të thoni nëse përmes një shpallje iu ofrohet një shtëpi dhe një grua për vetëm 76 mijë euro? Pikërisht këtë meshkujve ‘single’...

“Mumja që ulërin”, cili është misteri që ajo fsheh për mijëra vite

Identiteti i mumjes me shprehjen e agonisë në fytyrë i ka bërë kureshtarë arkeologët për më shumë sesa një shekull, pasi trupi i balsamosur...

Brenda dyqanit me mish maceje (Foto)

Disa foto të tmerrshme janë postuar së fundmi në internet, të shkrepura brenda një dyqani me mish maceje në Vietnam. Një adhurues macesh arriti t’i...

Tenton ta vrasë miun, ai i hyn në brekë

Një person tenton ta qëllojë me armë miun që i hyri në shtëpi, por përfundon në një situatë të sikletshme. Kjo krijesë e vogël jo...

Artisti bëri një gabim logjik në këtë pikturë, e gjeni dot? (FOTO LAJM)

Shpesh ne propozojmë lojëra dhe ushtrime shumë të thjeshta por logjike dhe efektive, të cilat mund të ndihmojnë në zhvillimin e përqëndrimit, kujtesës dhe...

Njeriu më i gjatë dhe më i shkurtër në botë takohen në Egjipt (FOTO...

Sultan Kosen është njeriu më i gjatë në botë dhe Jyoti Amge, 24 vjeç, nga India, është gruaja më e shkurtër në botë. Sipas Rekordeve Botërore të Guinnesit,...

Riparon çadra “për të shpëtuar botën”! Biznesi i vogël por “me emocione të mëdha”...

Thierry Millet mund të jetë një ndër të vetmit persona të mbetur në Europë i cili këtë biznes e ka mënyrë jetese. Ai ka një...

Rrëshqiti nga teleferiku, mbrojtësit e rendit vepruan me shpejtësi dhe e shpëtuar pa lëndime...

Adam Brownin ka qenë në Indiana të Shteteve të Bashkuara, ku u bë dëshmitar i ngjarjes që mund të përfundonte me fatalitet, sikur mbrojtësit...

“I kam 59 fëmijë, edhe 7 janë para lindjes: Bashkëshortja nuk di gjë, këtë...

“Aktualisht i kam 59 fëmijë të cilët janë lindur nga sperma që e kam dhuruar, edhe shtatë janë para lindjes. Bashkëshortja ime për këtë...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!