3.8 C
Macedonia
E martë, Nëntor 21, 2017

Miliardieri kosovar premton 50 mijë euro për Ballistin!

Pas nisjes së fushatës nga kompania mediatike Digitalb ditën e djeshme për të ndihmuar Ismail Morinën që ai mund të bëj ëndrrën e tij...
video

Arratisja spektakolare e bosit të drogës në 1500 m tunel

Kamerat e vendosura në burgun e sigurisë së lartë në Altiplano, kanë zbuluar pamjet e arratisjes së lordit meksikan të drogës Joaquin Guzman. E...

Berberi human, qethje falas për të varfrit

Ky është Mark Bustos, një berber profesionist nga New York. Ai çdo të diele del rrugëve të qytetit të tij, për të qethur falas...

Muratori pa këmbë, aq shumë e donë jetën

Kur ishte i ri ëndrra e tij ishte të bëhej Inxhinier Ndërtimi. Ismail Çiçek ishe vetëm 27 vjeç kur pësoi aksidentin fatal të jetës...

Johnny Depp vishet si Jack Sparrow për ti gëzuar fëmijët e sëmurë

Johnny Depp shpesh viziton spitalet e fëmijëve i veshur si Jack Sparrow, vetëm për t'i gëzuar ata dhe për t'i bërë të harrojnë sado...

Një i pastrehë refuzon 500 mijë dollarë…

Një burrë i pastrehë nga Oregon i SHBA-së gjeti 2400$ në rrugë, dhe i dorëzoi në polici. Sapo morën vesh për historinë e tij,...

Zonja më thirri për të çarë dru e përfunduam në podrum…

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj...
video

Ja si mund të merret patent shoferi në Maqedoni (Humor)

Në Maqedoni me të madhe po vazhdojnë të hapen auto - shkolla dhe se qytetarët masivisht po vrapojnë pas patent shoferit. Por në mesin...

7 raste ku shqiptari e kallxon “burrnin”

1. Kur e rre gruan.Ata kurrë nuk do ta kuptojnë që burrëria nuk matet me grushtet që i drejton gruas. Është thjesht një gjest...

Cili prej këtyre (përveç reisit) mban Ramazan (Foto Anketë)

Në funksion të ngjalljes së debatit dhe shprehjes së mendimit të lirë nga ana e qytetarëve, gazeta Lajm ka shkruar se në fan page-n...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!