Monday, January 22, 2018
video

Një video që “ta ndalë” zemrën së rrahuri!

Ky është momenti shokues kur një vajzë shpëtohet në sekondat e fundit nga treni, ndërsa kishte zbritur tek shinat për të marrë një lodër. Për...

Maqedoni, tri vite burg për vjedhjen e 150 qebapëve

Petre Karimanov (31) nga qyteti i Velesit u dënua me tre vite burg  për vjedhjen e një taverne, duke shkaktuar dëm prej 6 mijë...

Babai shkon të kontrollojë beben, por mbetet i shokuar

Ky është momenti kur një baba shkon të kontrollojë vajzën e tij, Rosie, vetëm 8-javëshe. Bebja është në krevat, ndërkohë që një monitor për kujdesin...

Asaj i mungon krahu dhe atij këmba, miqësia e rrallë mes vogëlushes dhe qenit

Ella Peggie është një vajzë e vogël australiane nga Queensland, e lindur në vitin 2014 pa krahun e majtë. Kur nëna e sja ishte në...
video

A e përdorni celularin duke vozitur? Duhet ta shikoni këtë…

Më herët këtë vit, një anketë tregoi se pothuajse 500,000 njerëz vetëm në Mbretëri të Bashkuar i përdorin ende celularët duke vozitur. A e...

QESHARAKE || Kur të tradhtojnë b…

Moderatori i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi ka postuar një fotografi qesharake në Instagram, se si një mashkull e “tradhtojnë” brekët, derisa ai po lahej...

Shqiptari që e vjedh veturën veç për 40 sekonda!

Keni parë filma kur bëhen vjedhje të ndryshme ndoshta që janë të përcjellura me spektakël, por që të ndodhë edhe në jetën reale është...

Çfarë ka thënë Castro dikur, e që sot është realitet!?

Ish-lideri kuban, Fidel Castro, sipas anekdotave që po qarkullojnë në rrjetet sociale, i është përgjigjur pyetjes së Che Guevaras se "kur do të na...

Djalit të Hashim Thaçit i pëlqen kjo femër

Djali i kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, Endriti, ka të mbushur llogarinë e tij të rrjetit social Facebook me pëlqime të...
video

Prifti “kapet” duke u puthur me murgeshën!

Një kamerë e fshehur shfaq dy të maskuar si prift dhe murgeshë duke u puthur në rrugë. Në videon e postuar më poshtë shikojeni reagimin...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!