20.9 C
Macedonia
E hënë, Korrik 17, 2017

Anakonda gjigande në mes të rrugës, tmerrohen banorët (VIDEO, +18)

Një Anaconda e madhe e gjelbër, të paktën shtatë metra e gjatë, u gjet disa ditë më parë në Brazil. Anaconda gjigande u gjet...

Kërcitja e gishtërinjve – mirë apo keq? (VIDEO)

Më në fund merr përgjigje çështja nëse kërcitja e gishtërinjve bën keq apo jo. Kur kemi qenë të vegjël na thoshin të mos kërcisnim gishtërinjtë...

Gruaja që varros të gjalla femrat, arsyeja do ju habisë (FOTO)

Një grua nga Kina e njohur me emrin Liu Taijie mendoi se preku fundin kur nuk mundi të gjente një punë, martesa e saj...

Burri humb jetën në përpjekje për t’i bërë një dhuratë gruas/ Nuk do t’jua...

Ashli, nënë e tre fëmijëve pati një diskutim me bashkëshortin e saj sepse ky i fundit po kthehej shumë vonë në shtëpi ndaj e...

Ujëvarë në qiell, momenti i pabesueshëm kur bie shi në Tajvan (FOTO)

Ky është momenti i pabesueshëm kur shiu ra nga qielli si një ujëvarë mbi Taipei – duke ‘zhytur’ vetëm gjysmën e qytetit. Fotografia mahnitëse shfaq...

Shqiptarët ndodhen kudo, por a e dinit numrin e pabesueshëm të shqiptarëve që jetojnë...

Në kontinentin e largët të Australisë jetojnë një numër i shqiptarësh të Shqipërisë dhe të Kosovës. Sipas rezultateve të vitit 1016 të Institutit Australian...

Fermerja stërviti lopën që të hidhet sikur kalë garash (VIDEO)

Hannah Simpson nga Zelanda e re, kur ishte 11-vjeçare kishte dëshirë të kalëronte, por familjarët e saj nuk mund kishin para t’ia blinin kalin. Andaj,...

Plasaritet toka dhe nxjerrë zjarr, banorët frikësohen se është ndonjë vullkan i ri (VIDEO)

Banorët në Pueblo Viejo të Meksikës, kanë frikë se se vendbanimi i tyre i vogël, mund të jetë vendlindja e një vullkani të ri. Brenda...

“Vapa që po sjell apokalipsin, ju premtoj se është më keq nga se mendoni”...

Vapa që ka pllakosur vendin tonë ka nxitur shumë njerëz që të thonë se të tillë kohë nuk e kanë përjetuar më parë. Ndoshta...

Ky është shqiptari i parë që hyn në organizatën e gjenive… është vetëm 5...

Të gjithë jemi njohur me Dionis Senjon në sezonin e parë të emisionit Tu Si que Vales kur ishte vetëm tre vjeç ! Ajo çfarë...