32 C
Macedonia
E diel, Shtator 24, 2017

“Planeti i fshehtë në trajektore përplasjeje me Tokën”

Shkencëtarët e kanë përjashtuar kategorikisht dhe kanë përsëritur vazhdimisht se teoria që do t’i japë fund jetës në Tokë, të paktën në formën që...

E rrallë/ Në Kinë lind macja me dy fytyra (Foto)

Macja nga Kina e cila ende është pa emër, ka lindur me dy fytyra. Fatkeqësisht, macet nga Chongqing në jug-perëndim të Kinës ngordhën vetëm...

Ja çfarë thuhet në Islam për fundin e botës

Prej shumë vitesh janë bërë parashikime nga personazhe të ndryshëm, se kur dhe i do të vijë fundi i botës, por sot shumë prej...

Adoleshenti gjen kuletën me 1.500 dollarë, shfaqet para shtëpisë së pronarit dhe ia lë...

Një djalë i ri ka bërë një gjest për të cilin është duartrokitur nga qytetarët e Kalifornisë. Tyler Opdyke 18-vjeç ishte duke ecur, kur rastësisht...

Vetura fantazmë, shfaqet nga asgjëja në rrugë (VIDEO)

Një video e publikuar në YouTube, shfaq momentin kur një veturë shfaqet nga asgjëja në mes të rrugës. Videoja, e kapur nga kamera brenda një...

Zbulohet në Belgjikë nëndetësja e Luftës së Parë Botërore (Foto-Video

Në Detin e Veriut është gjetur skeleti i një nëndetëseje gjermane, të mbytur gjatë Luftës së Parë Botërore, ku brenda saj mund të jenë...

Prekëse: Të martuar prej 75 vitesh, dy bashkëshortët shuhen në të njëjtën ditë

Një britanike që nga koha e Luftës së Dytë Botërore dhe bashkëshorti i saj, një veteran kanadez, kanë vdekur në të njëjtën ditë, me një diferencë...

A do të jetë këtë javë fundi i botës? Ja çfarë thonë shkencëtarët

Fundi i botës, siç e njohim ne, mund të jetë së shpejti nëse duhet besuar teoricienët e konspiracionit – pasi ata frikësohen se një...

Në Siberi njerëzit pinë gjak për të mbijetuar

Timothy Allen, një fotograf britanik udhëtoi për 16 ditë në shkretëtirën e ngrirë siberiane, për të kapur momente mahnitëse nga atje. Atje ai u bashkua...

Pickimi i merimangës së vogël, i shkaktoi pasoja serioze dhe të dhimbshme (Foto, +18)

Claressa Coleman nga Arkansas e Shteteve të Bashkuara, ka pësuar dhimbje të mëdha dhe për një muaj ishte e shtrirë në spital, pasi u...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!