22.9 C
Macedonia
E mërkurë, Korrik 19, 2017

Do gjobiteni 200 mijë euro nëse postoni foto të tillë

Në Emiratet e Bashkuara Arabe është e paligjshme të postosh foto “online” të stuhive apo përmbytjeve pasi postimi i këtyre fenomeneve dënohet me ligj. Ministri...

Ky është hajduti më i dështuar që mund të keni parë ndonjëherë (VIDEO)

Një burrë është përjekur që të vjedhë një restorant në Park Avenue South në Tacoma, por ka dështuar shumë herë. Video e sigurimit në restorantin...

Ky është qyteti i cili ka 27 mijë prostituta (FOTO)

Ai është cilësuar si kryeqyteti botëror i seksit. Bëhet fjalë për Patajën në Tajlandë. Edhe pse prostitucioni është i paligjshëm, sërish qindra-mijëra turistë vërshojnë aty...

Rrahje me grushta ne studio mes imamit dhe deputetit – VIDEO

Një debat në studion e televizionit libanez OTV, ka përfunduar me grushta dhe shkelma një minut pasi filloi emisioni. Televizioni OTV ka ngarkuar një videoklip...

Nëna dhe djali sulmojnë me qen një grua në f.German

Policia në Kriva Pallankë parashtroi padi penale kundër L.S. (48) nga fshati German dhe njoftim kundër djalit të saj 17-vjeçar për vepër të kryer...

Nusja merr dhuratë të veçantë nga njeriu që mban zemrën e të birit të...

Kur i fejuari i Becky Turney, Kelly, e ndali dasmën e tyre për një dhuratë shumë të veçantë, ajo mbeti pafjalë. I biri i saj...

Anakonda gjigande në mes të rrugës, tmerrohen banorët (VIDEO, +18)

Një Anaconda e madhe e gjelbër, të paktën shtatë metra e gjatë, u gjet disa ditë më parë në Brazil. Anaconda gjigande u gjet...

Kërcitja e gishtërinjve – mirë apo keq? (VIDEO)

Më në fund merr përgjigje çështja nëse kërcitja e gishtërinjve bën keq apo jo. Kur kemi qenë të vegjël na thoshin të mos kërcisnim gishtërinjtë...

Gruaja që varros të gjalla femrat, arsyeja do ju habisë (FOTO)

Një grua nga Kina e njohur me emrin Liu Taijie mendoi se preku fundin kur nuk mundi të gjente një punë, martesa e saj...

Burri humb jetën në përpjekje për t’i bërë një dhuratë gruas/ Nuk do t’jua...

Ashli, nënë e tre fëmijëve pati një diskutim me bashkëshortin e saj sepse ky i fundit po kthehej shumë vonë në shtëpi ndaj e...