32 C
Macedonia
E diel, Shtator 24, 2017

Qytetarët hanë dënime nga 300 euro, ky funksionarë ja ku e parkon makinën zyrtare...

Skandalet vijojnë, dhe këtë e tregon edhe kjo fotografi. Derisa qytetarët për shkelje të rregullave në komunikacion nuk tolerohen aspak dhe paguajnë gjoba deri...

Saddam Hussein e dënoi të birin duke ia djegur tërë koleksionin e veturave (Foto)

Saddam Hussein ishte diktator që mbante nën kontroll të rreptë Irakun, por kishte probleme të mëdha me të birin Uday. Fëmija që ishte rritur në...

Bota udhëhiqet nga këto 10 organizata sekrete, në to ka edhe shqiptarë

Shumë kulte mistike, shumë shoqata politike dhe organizata fetare akuzohen se e sundojnë botën. Shoqëritë sekrete janë grupe të njerëzve që mblidhen për të arritur...

Zbulimi i fundit nga shpikësi tetovar: Djep që lëkundet me rrymë (VIDEO)

Shaban Saliu është tetovari që ka bërë shpike inovative një kohë më të gjatë, raporton Tetova1. Ai më parë ka krijuar një veturë që punon...

Çmendet maqedonasi, e len e dashura, vendos “bombë” nën veturën e nënës së saj

39 vjeçari me iniciale I.A. nga fshati Novo Llagovo i Prilepit, assesi nuk k a mundur ta përballojë ndarjen me të dashurën. Në shenjë...

93 vjeçarja nga Ferizaj lexon rrjedhshëm Kuranin (VIDEO)

Hanife Hoxha ka gati një shekull jetë, por plaka nga Gremja e Ferizajit ka një veçori tjetër, mbi jetëgjatësinë. Ajo në këtë moshë të shyrë lexon Kuranin...

Pesë shqiptarët e famshëm që kanë miqësi me yjet e Hollywoodit (Foto)

Kim Kardashian apo Chris Brown janë disa nga emrat të cilët kanë afër tyre një person me origjinë shqiptare, të cilët i njohin nga...

Reagon në instagram doktori i VIP-ave

Ditën e sotme qarkulloi nëpër të gjitha portalet lajmi i “mesazheve të dashurisë” së Dr. Skerdit ndaj Marina Farës. Por në fakt vetëm titulli...

Mbreti i Holandës: Prej 21 vitesh punoj si pilot, pasagjerët nuk e kanë vënë...

Për 21 vite me radhë mbreti i Holandës, Willem-Alexander ka qenë në drejtimin e avionëve si pilot, për së paku dy herë në muaj,...

3 mënyra natyrale si të shpërbëni dhe të parandaloni krijimin e gurëve në veshka

Gurët e veshkave prekin rreth 10% të popullsisë, por është më e zakonshme tek meshkujt që janë në të 30-at dhe 40-at e tyre. Gurët...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!