6.1 C
Macedonia
E martë, Tetor 17, 2017

Kjo është kafeja më e fortë në botë, ajo iu lë tri ditë pa...

Kafeja më e fortë në botë përmban sasi të madhe të kafeinës dhe një filxhan nga kjo kafe iu lë pa gjumë për plotë...

Burri shqiptar tenton të përdhunojë dy turiste angleze

Në ishullin grek Rodos, një shqiptar tentoi të përdhunonte dy turiste. Shqiptari 44-vjeçar doli sot përpara prokurorisë së Rodosit pasi u arrestua në lagjen Kremasti...

Një propozim i tillë për martesë, i frikshëm (VIDEO)

Ky ndoshta është propozimi më i mirë që është bërë ndonjëherë, por edhe pak i frikshëm, sidomos për vajzën që në fund pranoi. Një video...

Hajni shtiret si i vdekur, por nuk shpëton pa u ndëshkuar (VIDEO)

Një video e publikuar në rrjetin “Liveleak,” e cila përshkruhet se tregon ndëshikimin e një hajni, duke i vënë flakën, është duke bërë xhiron...

Polici “shembullor”: E ndaluara e pështynte pandërprerë, ai i ruante nervat! (VIDEO)

Në Bristol të Anglisë, një polic pështyhej gjatë tërë kohës nga një grua. Polici e mbante për duar duke mos lejuar të dilte ajo...

I zgjuar si Ajnshtajni! Njihuni me shqiptarin me koeficient të lartë inteligjence

Dionis Senjo është djali i një çifti mjekësh nga Tirana. Është vetëm 5 vjeç dhe është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale ku ka...

Qesja e zezë terrorizon gruan në autostradë, nuk u beson dot syve kur e...

Të gjithë kemi përvojat tona nga udhëtimet me makinë, ku disa janë të mira e disa të këqija. Por përvojat tona nuk mund të krahasohen...

Ngacmoi demin, goditet keq dhe hidhet në ajër (VIDEO)

Burri i paemëruar nga India, e ka pësuar keq pasi e ngacmoi një dem me një shufër të gjatë. Kafsha e ka goditur atë disa...

Fakte shkencore: Ju jeni në gjendje për të bërë gjithçka (VIDEO)

A e keni ditur se truri juaj mund të bëjë mrekulli? Jo vetëm që mund të kontrollojë të gjithë procesin e trupit tuaj, mirëpo gjithashtu...

Krimi makabër i dy motrave franceze që shokoi gjithë Francën para 80 vitesh

Dy motrat Christine dhe Léa Papin kaluan rininë e tyre në fshatra rreth Le Mans në perëndim të Francës. Diferenca e moshës midis tyre...
error: Materiali eshte i mbrojtur !!