Nuk është e vërtetë që nuk keni kohë për palestër, zbuloni përse

Kur bëhet fjalë për aktivitetet fizike, shumë prej nesh shpenzojnë më shumë kohë duke shpjeguar pse nuk kemi kohë, se sa të veshim atletet...

Frutat e pyllit, aleate të shkëlqyera për një shëndet të mirë

Frutat e pyllit si manaferra, mjedra dhe luleshtrydhja janë ndër kënaqësitë më të mëdha, pasi pjesa më e madhe e tyre rriten në gjendje...

VIDEO/ Kap “mat” burrin me të dashurën, i rreh brutalisht që të dy

Ky është momenti kur një grua e zë burrin e saj që punon si shofer autobusi, me të dashurën e tij të cilën ajo...

Shkëlqeu me të bardha, shikoni sa ka kushtuar veshja e Lori Hoxhës

U mahnitët dhe ketë herë nga veshja e trashëgimtares së Top Channel. Lori tërheq gjithmonë vëmendje me pamjen e saj pasi shfaqet shumë e kuruar. Së...

Qenka bërë milionere? Ish Miss Kosova e tha vet (VIDEO)

Deklarata e saj na çuditi pak! Ish Miss Kosova, Besa Gashi si personazh i intervistës 60 Sekonda në edicionin e javës së kaluar në Prive...

Gratë, njëherë e përgjithmonë duhet me heqë dorë prej arit, dallamave, dimijave, e këtyre...

Shkruan Zana Avdiu Grate, njehere e pergjithmone duhet me heqe dore prej arit, dallamave, dimijave, e ktyne broçkullave tjera te zbukurimit. Secila grua duhet te dale...

Greqi, ligj kundër turistëve që peshojnë mbi 100 kg

Greqia, një vend që njihet për numrin e lartë të turistëve, ka vendosur një ligj kundër vizitorëve obezë. Shumë prej turistëve që vizitojnë ishujt e...

Ky fëmijë në foto sot është shumë i famshëm

Se qysh nga vegjëlia kishte shpirt artisti e deshmon edhe fotografia e fundit e publikuar nga këngëtari i njohur. Është fjala për këngëtarin Hekuran...

Nëse ju pëlqejnë frutat e pyllit, kemi një lajm të mirë për ju

Frutat e pyllit si manaferra, mjedra dhe luleshtrydhja janë ndër kënaqësitë më të mëdha, pasi pjesa më e madhe e tyre rriten në gjendje...

3 gabime që nuk duhet t’i bëni para gjumit

Të gjithë e dinë se 8 orë gjumë rekomandohen për t’i bërë të plota çdo natë, por po ashtu të gjithë e dinë që...
error: Ku kontent eshte i mbrojtur!